quexs - en to nl translation catalogue (362 entries)

en:  on
nl:  op

en:  till
nl:  tot

en:  unassigned case(s) available within the specified call restrictions
nl:  niet toegewezen case(s) beschikbaar binnen de bepaalde bel beperkingen

en: (requires activity on the VoIP Server to take effect)
nl: (vereist activiteit op de VoIP Server om toegepast te worden)

en: APPT
nl: Afspraak

en: Accept appointment from
nl: Aanvaard afspraak van

en: Add a Timezone:
nl: Voeg een tijdzone toe:

en: Add a client
nl: Voeg een klant toe

en: Add a sample to this questionnaire:
nl: Voeg een steekproef aan deze vragenlijst toe:

en: Add an operator
nl: Voeg een operator toe

en: Add clients to the system
nl: Voeg klanten aan systeem toe

en: Add new phone number
nl: Voeg een nieuw telefoonnummer toe

en: Add new phone number (with area code, eg 0398761234):
nl: Voeg een nieuw telefoonnummer toe (met regiocode, bv. 025555555 voor Brussel)

en: Add note
nl: Voeg opmerking toe

en: Add operators to the system
nl: Voeg operatoren aan systeem toe

en: Add report
nl: Voeg rapport toe

en: Add respondent
nl: Voeg respondent toe

en: Add row
nl: Voeg rij toe

en: Add shifts
nl: Voeg shifts toe

en: Add shifts in your Time Zone
nl: Voeg shifts in je tijdzone toe

en: Add this phone number
nl: Voeg dit telefoonnummer toe

en: Add this respondent
nl: Voeg deze respondent toe

en: Add user
nl: Gebruiker toegoeven

en: Add/Remove Timezones
nl: Voeg toe/verwijder Tijdzones

en: Adding a client here will allow them to access project information in the client subdirectory. You can assign a client to a particular project using the
nl: Hier een klant toevoegen zal hen toelaten de project informatie in de klant submap te raadplegen. U kan een klant toevoegen aan een specifiek project door gebruik te maken van de

en: Adding an operator here will give the user the ability to call cases
nl: Hier een operator toevoegen geeft de gebruiker de mogelijkheid cases te bellen

en: Administer questionnaires with Limesurvey
nl: Bewerk vragenlijst met Limesurvey

en: Administrative Tools
nl: Administratieve hulpmiddelen

en: All appointments (with times displayed in your time zone)
nl: Alle afspraken (met tijden weergegeven in je tijdzone)

en: Answered
nl: Beantwoord

en: Answering machine
nl: Antwoordapparaat

en: Appointment
nl: Afspraak

en: Appointment List
nl: Afspraken lijst

en: Appointment error
nl: Afspraak fout

en: Appointment made
nl: Afspraak gemaakt

en: Appointment:
nl: Afspraak:

en: Appointments
nl: Afpraken

en: Assign Operator to Questionnaire
nl: Voeg Operator aan Vragenlijst toe

en: Assign Sample: Select sample to assign
nl: Steekproef toevoegen: Selecteer de toe te voegen steekproef

en: Assign client to Questionnaire
nl: Voeg klant aan Vragenlijst toe

en: Assign clients to questionnaires
nl: Wijs klanten aan vragenlijst toe

en: Assign operators to Skills
nl: Voeg operatoren toe aan Vaardigheden

en: Assign operators to questionnaires
nl: Voeg operators aan vragenlijst toe

en: Assign outcome
nl: Ken resultaat toe

en: Assign outcomes to cases
nl: Ken resultaten aan cases toe

en: Assign samples to questionnaires
nl: Voeg een steekproeven aan vragenlijsten toe

en: Assigned questionnaires:
nl: Toegewezen vragenlijsten:

en: Assigned to questionnaire:
nl: Voeg toe aan vragenlijst:

en: Average time on a completed questionnaire
nl: Gemiddelde tijd per afgewerkte vragenlijst

en: Begin the manual recording now...
nl: Begin de manuele opname nu...

en: Beginning recording...
nl: Begint met opname...

en: Business number
nl: Zakelijk nummer

en: Call
nl: Bellen

en: Call Answered
nl: Oproep beantwoord

en: Call History List
nl: Bel Geschiedenis lijst

en: Call List
nl: Gesprekken Lijst

en: Call history
nl: Bel geschiendenis

en: Call list
nl: Gesprekslijst

en: Call restrictions:
nl: Bel beperkingen:

en: Call/Hangup
nl: Bell/Hang op

en: Calling the supervisor, you may close this window
nl: Belt de toezichthouder, u mag dit venster sluiten

en: Cannot connect to VoIP Server
nl: Kan niet verbinden met VoIP Server

en: Case History List
nl: Case Geschiedenis Lijst

en: Case Notes
nl: Case opmerkingen

en: Case does not exist
nl: De case bestaat niet

en: Case notes
nl: Case opmerkingen

en: Change outcome
nl: Wijzig resultaat

en: Choose the CSV sample file to upload:
nl: Kies het CSV steekproef bestand om te uploaden

en: Click here to begin monitoring the VoIP Process
nl: Klik hier om te starten met het VoIP proces op te volgen

en: Click to remove a Timezone from the default list
nl: Klik om een tijdzone van de standaardlijst te verwijderen

en: Click to unassign
nl: Klik om te verwijderen:

en: Client management
nl: Klanten beheer

en: Completions
nl: Afgewerkt

en: Completions on the previous shift
nl: Afgewerkt in de vorige shift

en: Completions per hour
nl: Afgewerkt per uur

en: Completions this shift
nl: Afgewerkt in deze shift

en: Could not add
nl: Kon niet toevoegen

en: Count
nl: Aantal

en: Create Questionnaire
nl: Maak vragenlijst aan:

en: Create a new questionnaire
nl: Maak een nieuwe vragenlijst aan

en: Create new questionnaire in Limesurvey
nl: Maak een nieuwe vragenlijst in Limesurvey aan

en: Create new report for this shift
nl: Maak een nieuw rapport voor deze shift aan

en: Create new respondent:
nl: Maak een nieuwe respondent aan:

en: Current outcome
nl: Huidig resultaat

en: Current outcome:
nl: Huidig resultaat:

en: Current pre fills (click to delete)
nl: Huidige automatische waarden (klik om te verwijderen)

en: Current shifts available:
nl: Shifts beschikbaar op dit ogenblik:

en: Currently no pre fills
nl: Momenteel geen automatische invulling

en: Data output
nl: Data uitvoer

en: Date
nl: Datum

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Date/Time call start
nl: Datum/Tijd gesprek start

en: Day
nl: Dag

en: Delete
nl: Verwijder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description for file:
nl: Beschrijving voor bestand:

en: Display
nl: Toon

en: Display Appointments
nl: Geef afspraken weer

en: Display all future appointments
nl: Geef alle toekomstige afspraken weer

en: Do not leave a message, please hang up
nl: Laat geen bericht na, hang op

en: Drawn from sample
nl: Gekozen uit steekproef

en: Duplicate name
nl: Dubbele naam

en: ERROR: Cannot find questionnaires with LimeSurvey ID's
nl: FOUT: Kan geen vragenlijst vinden met LimeSurvey ID's

en: ERROR: No questionnaires assigned to you
nl: FOUT: Er werd u geen vragenlijst toegewezen

en: ERROR: No shifts at this time
nl: FOUT: Geen shifts op dit ogenblik

en: ERROR: No tokens table defined for LimeSurvey questionnaire
nl: FOUT: Geen token table bepaald voor de LimeSurvey vragenlijst

en: ERROR: There are no cases available that fall within call restrictions
nl: FOUT: Er zijn geen cases beschikbaar die binnen u bel beperkingen vallen

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit report for this shift
nl: Bewerk rapport voor deze shift

en: End
nl: Einde

en: End Time
nl: Eindtijd

en: End call with outcome: Accidental hang up
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Toevallig opgehangen

en: End call with outcome: Answering machine Message left
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Antwoordapparaat Bericht nagelaten

en: End call with outcome: Answering machine No message left
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Antwoordapparaat Geen bericht nagelaten

en: End call with outcome: Business answering machine
nl: Einde contactpoging met resultaat: Zakelijk antwoordapparaat

en: End call with outcome: Business number
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Zakelijk nummer

en: End call with outcome: Complete
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Afgewerkt

en: End call with outcome: No answer (ring out or busy)
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Geen antwoord (beltoon gestopt of bezet)

en: End call with outcome: No eligible respondent (person not available on this number)
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Geen geschikte respondent (persoon niet beschikbaar op dit nummer)

en: End call with outcome: Non contact (person not currently available on this number: no appointment made)
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Non contact (persoon tegenwoordig niet beschikbaar op dit nummer: geen afspraak gemaakt)

en: End call with outcome: Out of sample (already completed in another mode)
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Buiten steekproef (al afgewerkt via een andere manier)

en: End call with outcome: Refusal by respondent
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Weigering door respondent

en: End call with outcome: Refusal by unknown person
nl: Einde contactpoging met als resultaat: Weigering door onbekende

en: End case
nl: Einde case

en: End of work
nl: Einde van het werk

en: End work
nl: Einde werk

en: Enter a case id or select a case from the list below:
nl: Vul een case id in of kies een case uit de onderstaande lijst:

en: Enter a reason for this outcome before completing this case:
nl: Geef een reden voor dit resultaat voor het beëindigen van deze case:

en: Enter a value to pre fill this question with:
nl: Vul een waarde in om automatisch vragen mee in te vullen:

en: Enter report for this shift
nl: Voeg een rapport voor deze shift toe

en: Enter standard shift start and end times for each day of the week in local time
nl: Voeg standaard shift start en eind tijden in voor elke dag van de week in lokale tijd

en: Enter the Time Zone of an client to add:
nl: Voeg de tijdzone van een toe te voegen klant in:

en: Enter the Time Zone of an operator to add:
nl: Vul de tijdzone in van de toe te voegen operator in:

en: Enter the first name of an client to add:
nl: Voer de voornaam van de toe te voegen klant in:

en: Enter the first name of an operator to add:
nl: Vul de voornaam in van de toe te voegen operator in:

en: Enter the start and end times for each day of the week to restrict calls within
nl: Geef de start en eind tijd voor elke dag van de week waarbinnen u de gesprekken wil beperken

en: Enter the surname of an client to add:
nl: Voer de achternaam van de toe te voegen klant in:

en: Enter the surname of an operator to add:
nl: Vul de familienaam in van de toe te voegen operator in:

en: Enter the telephone extension number:
nl: Vul de telefoonextensie in:

en: Enter the username of an client to add:
nl: Voer de gebruikersnaam van de toe te voegen klant in:

en: Enter the username of an operator to add:
nl: Vul de gebruikersnaam in van de toe te voegen operator in:

en: Error importing file. Please try again
nl: Fout bij het importeren van het bestand. Probeer het opnieuw

en: Error:
nl: FOUT:

en: Error: Close window
nl: Fout: Sluit venster

en: Existing questionnaire:
nl: Bestaande vragenlijst:

en: First name:
nl: Voornaam:

en: Go Back
nl: Vorige

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go back to work
nl: Ga terug aan het werk

en: Hangup
nl: Ophangen

en: ID
nl: Identiteit

en: Import a sample file (in CSV form)
nl: Importeer een steekproef (in CSV vorm)

en: Import: Select columns to import
nl: Importeren: Selecteer kolommen om te importeren

en: Import: Select file to upload
nl: Importeren: Selecteer bestand om te uploaden

en: Import: Validating and uploading
nl: Importeren: Aan het valideren en uploaden

en: Import?
nl: Importeren?

en: Information
nl: Informatie

en: Is the operator a normal interviewer?
nl: Is de operator een normale interviewer?

en: Is the operator a refusal converter?
nl: Is de operator een weigeraar hercontacteerder?

en: Is the operator a supervisor?
nl: Is the operator een toezichthouder

en: Kill signal sent: Please wait... (Note: Process will be stalled until there is activity on the VoIP Server)
nl: Beëndigt zend signaal: Wacht... (Opmerking: Het proces wordt onderbroken tot er activiteit op de VoIP Server is)

en: Kill the running process
nl: Stop het actief proces

en: Last  name:
nl: Achternaam:

en: Link
nl: Verwijzing

en: MISSED
nl: Gemist

en: Max call attempts (0 for unlimited)
nl: Max aantal bel pogingen (0 voor oneindig)

en: Max call attempts:
nl: Max aantal bel pogingen:

en: Max calls (0 for unlimited)
nl: Max gesprekken

en: Max calls:
nl: Max gesprekken:

en: Message to leave on an answering machine:
nl: Bericht om na te laten op het antwoord apparaat:

en: Modify call restriction times
nl: Bewerk gespreksbeperkingstijden

en: Modify case outcome
nl: Wijzig case resultaat

en: Modify operator skills
nl: Wijzig operator kwaliteiten

en: Modify report
nl: Pas rapport aan

en: Modify shift template
nl: Bewerk shift sjabloon

en: Monitor VoIP Process
nl: Vol VoIP Proces op

en: Name
nl: Naam

en: Name for questionnaire:
nl: Naam van de vragenlijst:

en: New: Create new questionnaire
nl: Nieuw: Maak een nieuwe vragenlijst aan

en: No VoIP
nl: Geen VoIP

en: No appointments in the future
nl: Geen toekomstige afspraken

en: No appointments made
nl: Nog geen afspraken gemaakt

en: No call
nl: Geen gesprek

en: No calls ever made
nl: Nooit gesprekken gedaan

en: No calls made
nl: Geen gesprekken gevoerd

en: No calls made for this project
nl: Geen gesprekken gedaan voor dit project

en: No calls made for this shift
nl: Geen gesprekken gedaan voor deze shift

en: No case
nl: Geen case

en: No case available
nl: Geen case beschikbaar

en: No cases yet assigned: Delete this sample record
nl: Nog geen cases toegekend: Verwijder dit steekproef element

en: No future appointments scheduled
nl: Geen toekomstige afspraken

en: No future shifts scheduled
nl: Geen toekomstige shifts gepland

en: No notes
nl: Geen opmerkingen

en: No operator
nl: Geen operator

en: No outcomes recorded for this questionnaire
nl: Geen resultaten opgeslagen voor deze vragenlijst

en: No previous shift
nl: Geen voorgaande shift

en: No records in this sample match this search criteria
nl: Geef element in de steekproef voldoen aan dit criteria:

en: No shift
nl: Geen shift

en: No shift reports: Add report
nl: Geen shift rapporten: Voeg rapport toe

en: No shifts defined for this questionnaire
nl: Geen shifts bepaald voor deze vragenlijst

en: No shifts for this project
nl: Geen shift voor dit project

en: None
nl: Geen

en: Not Answered
nl: Niet beantwoord

en: Not on a call
nl: Niet aan het bellen

en: Not on a call, so not beginning a recording
nl: Niet in gesprek, opname start dus niet

en: Not yet called
nl: Nog niet gebeld

en: Note
nl: Opmerking

en: Note: This page will automatically refresh every 10 seconds
nl: Opmerking: Deze pagina herlaadt elke 10 seconden automatisch

en: Notes
nl: Opmerking

en: Now modify case outcome
nl: Wijzig case resultaat nu

en: Number
nl: Nummer

en: Number called
nl: Nummer gebeld

en: Number of answering machine messages to leave per case (0 for never)
nl: Aantal antwoordapparaat berichten na te laten per case (o voor nooit)

en: Number to call:
nl: Nummer om te bellen:

en: Operator Name
nl: Operator Naam

en: Operator Performance
nl: Operator Prestaties

en: Operator performance
nl: Operator Prestaties

en: Operator who called
nl: Operator die belde

en: Outcome
nl: Resultaat

en: Outcome of last process run (if any)
nl: Resultaat van het laatst actief proces (als er een was)

en: Outcomes
nl: Resultaten

en: Overall
nl: Algemeen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Please go back in your browser and fix the problem
nl: Ga terug in u browser en los het probleem op

en: Please select a questionnaire
nl: Kies een vragenlijst

en: Please select a shift
nl: Kies een shift

en: Possible uses:
nl: Mogelijke gebruiken:

en: Pre fill questionnaire: Set values for questionnaire to prefill
nl: Automatisch invullen vragenlijst: Zet waarde van vragenlijst op automatisch invullen

en: Press the call button to dial the number for this appointment:
nl: Druk op de bellen knop om het nummer te vormen voor deze afspraak

en: Questionnaire
nl: Vragenlijst

en: Questionnaire Outcomes
nl: Vragenlijst Resultaten

en: Questionnaire creation and management
nl: Vragenlijst opstellen en beheren

en: Questionnaire for testing only?
nl: Enkel als testvragenlijst?

en: Questionnaire outcomes
nl: Vragenlijst resultaten

en: Questionnaire progress
nl: Vragenlijst vooruitgang

en: Randomly selected
nl: Toevallig geselecteerd

en: Rate
nl: Ratio

en: Reasons:
nl: Rede:

en: Record
nl: Opnemen

en: Remain in sample
nl: Behouden in steekproef

en: Report
nl: Rapport

en: Reports for this shift
nl: Rapporten voor deze shift

en: Requesting
nl: Bezig met verbinden

en: Requesting call
nl: Gesprekspoging

en: Requires coding
nl: Vereist codering

en: Respondent Name
nl: Respodent Naam

en: Respondent Selection - Answering machine
nl: Respondent Keuze - Antwoordapparaat

en: Respondent Selection - Business answers
nl: Respondent Keuze - Bedrijf antwoord

en: Respondent Selection - Call back
nl: Respondent Keuze - Bel terug

en: Respondent Selection - Introduction
nl: Respondent Keuze - Inleiding

en: Respondent Selection - Project End
nl: Respondent Keuwe - Project einde

en: Respondent Selection - Project Introduction
nl: Respondent Keuze - Project inleiding

en: Respondent Selector
nl: Respondent Selectie

en: Respondent selection callback (already started questionnaire):
nl: Respondent selectie bij het terugbellen (vragenlijst reeds gestart):

en: Respondent selection introduction:
nl: Respondent selectie inleiding:

en: Respondent selection project end:
nl: Respondent selectie project einde:

en: Respondent selection project introduction:
nl: Respondent selectie project inleiding:

en: Restrict appointments to shifts?
nl: Beperk afspraken tot shifts?

en: Restrict work to shifts?
nl: Beperk werk tot shifts?

en: Ringing
nl: Gaat over

en: Running process:
nl: Actief proces:

en: Sample
nl: Steekproef

en: Sample id
nl: Steekproef id

en: Sample status
nl: Steekproef status

en: Samples selected for this questionnaire
nl: Steekproeven geselecteerd voor deze vragenlijst

en: Save changes to restriction times
nl: Bewaar wijzingen aan tijdsbeperkingen

en: Save changes to shifts
nl: Bewaar wijzigingen in de shifts

en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: Search sample
nl: Zoek steekproef

en: Search the sample
nl: Doorzoek de steekproef

en: Search within this sample
nl: Zoek in deze steekproef

en: Secs
nl: Sec

en: Select a question to pre fill
nl: Kies een vraag om automatisch in te vullen

en: Select a questionnaire from the list below
nl: Kies een vragenlijst van de onderstaande lijst

en: Select a respondent
nl: Kies een respondent

en: Select a sample from the list below
nl: Kies een steekproef uit de onderstaande lijst

en: Select case
nl: Kies een case

en: Select case from list of cases referred to the supervisor:
nl: Kies een case van de lijst met cases doorverwezen naar de toezichthouder:

en: Select creation type:
nl: Selecteer aanmaak type:

en: Select from sample randomly? (otherwise sequentially)
nl: Kies toevallig uit de steekproef? (anders opeenvolgend)

en: Select phone number to dial:
nl: Kies het telefoonnummer om te bellen

en: Select phone number:
nl: Kies telefoonnummer:

en: Select sample:
nl: Kies steekproef:

en: Sequentially selected
nl: Opeenvolgend geselecteerd

en: Set a case outcome
nl: Stel een case resultaat in

en: Set an outcome for this call
nl: Stel een resultaat voor dit gesprek in

en: Set call restriction times
nl: Stel bel restrictie tijden in

en: Set default shift times
nl: Stel standaard shift tijden in

en: Set default timezone list
nl: Stel standaard tijdzone lijst in

en: Set outcome
nl: Stel resultaat in

en: Set values in questionnaire to pre fill
nl: Configureer automatisch antwoordinvulling

en: Shift List
nl: Shift Lijst

en: Shift end
nl: Shift einde

en: Shift from:
nl: Shift van:

en: Shift management (add/remove)
nl: Shift management (voeg toe/verwijder)

en: Shift report
nl: Shift rapport

en: Shift reports
nl: Shift rapporten

en: Show details
nl: Toon details

en: Sorry to bother you, I have called the wrong number
nl: Het spijt me dat ik u gestoord heb, ik heb het verkeerde nummer gebeld

en: Start REC
nl: Start opname

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Start and monitor VoIP
nl: Start en monitor VoIP

en: Start search
nl: Begin met zoeken

en: Stop REC
nl: Stop opname

en: Stop the manual recording now...
nl: Stop de manuele opname nu...

en: Stopping recording...
nl: Stopt met opname...

en: Successfully imported file
nl: Bestand succesvol geïmporteerd

en: Supervisor
nl: Toezichthouder

en: Supervisor functions
nl: Functies voor de toezichthouder

en: Surname
nl: Achternaam

en: System settings
nl: Systeeminstellingen

en: The appointment has been deleted. Now you must modify the case outcome
nl: De afspraak werd verwijderd. Nu dient u het case resultaat aan te passen.

en: The last call completed this call attempt
nl: De laatste gesprekspoging werd zojuist afgewerkt

en: The value to pre fill
nl: De waarde om automatisch in te vullen

en: There are
nl: Er zijn

en: There are no questionnaires assigned to you
nl: Er zijn geen vragenlijsten aan u toegekend

en: There is no case currently available
nl: Er is op dit ogenblik geen case beschikbaar

en: There may already be an client of this name
nl: Waarschijnlijk is er reeds een klant met deze naam

en: This is how the story goes.
nl: Zo gaat het verhaal.

en: This project
nl: Dit project

en: This report does not exist in the database
nl: Dit rapport bestaat niet in de database

en: This shift
nl: Deze shift

en: Time Zone:
nl: Tijdzone:

en: Time end
nl: Einde tijd

en: Timezone:
nl: Tijdzone:

en: To be coded
nl: Te coderen

en: Tokens table exists for Limesurvey questionnaire:
nl: Token tabel bestaat voor Limesurvey vragenlijst:

en: Top CPH
nl: Top afgewerkt per uur

en: Top CPH for this shift
nl: Top afgewerkt per uur voor deze shift

en: Total completions
nl: Totaal afgewerkt

en: Total time
nl: Totale tijd

en: Try calling the supervisor
nl: Probeer de toezichthouder te bellen

en: Use respondent selection text?
nl: Gebruik respondent selectie tekst?

en: Use shift?
nl: Gebruik shift?

en: Use this form to enter the username of a user based on your directory security system. For example, if you have secured the base directory of queXS using Apache file based security, enter the usernames of the users here.
nl: Gebruik dit formulier om de gebruikersnaam van de gebruiker in te geven gebaseerd op uw map beveiligingssyteem. Bijvoorbeeld, als je Apache mapbeveiling hebt gebruikt voor de basis map van queXS, voer de naam van de gebruikers hier dan in.

en: Value
nl: Waarde

en: View operator performance
nl: Bekijk operator prestaties

en: View shift reports
nl: Bekijk shift rapporten

en: VoIP Off
nl: VoIP uit

en: VoIP On
nl: VoIP aan

en: Work has ended. That is it
nl: Het werk is beëindigd. Dit was het

en: Work history
nl: Werk geschiedenis

en: Yes - Continue
nl: Ja - Ga verder

en: Yes - Continue where we left off
nl: Ja - Ga verder waar we waren gebleven

en: You are not a valid client
nl: U bent geen geldige klant

en: You are:
nl: U bent:

en: You have not been assigned a case therefore cannot create an appointment
nl: Er werd u geen case toegewezen, daarom kan u geen afspraak maken

en: You must select one and one only Primary Phone number
nl: Selecteer slechts één hoofd telefoonnummer

en: Your VoIP extension is not enabled. Please close this window and enable VoIP by clicking once on the red button that says 'VoIP Off'
nl: VoIP extensie is uitgeschakeld. Sluit dit venster en schakel VoIP in door één maal op de rode knop waarop staat 'VoIP Uit' te klikken.

en: Your database does not have timezones installed, please see here for details
nl: De tijdzones zijn niet geïnstalleerd voor je databse, lees verder voor details

en: afternoon
nl: namiddag

en: evening
nl: avond

en: from questionnaire:
nl: van vragenlijst:

en: morning
nl: ochtend

en: on
nl: op

en: till
nl: tot

en: tool
nl: pagina

en: tool.
nl: pagina.

en: {Respondent:firstName} First name of the respondent
nl: {Respondent:firstName} Voornaam van de respondent

en: {Respondent:lastName} Last name of the respondent
nl: {Respondent:lastName} Familienaam van de respondent

en: {Sample:var} A record from the sample where the column name is 'var'
nl: {Sample:var} Een record uit de steekproef waarvan de kolomnaam 'var' is
