quexs - en to pl translation catalogue (225 entries)

en:  on
pl:  dnia

en:  till
pl:  do

en: Accept appointment from
pl: Zaakceptuj termin od

en: Add new phone number
pl: Dodaj nowy numer telefonu

en: Add new phone number (with area code, eg 0398761234):
pl: Dodaj nowy numer (z numerem kierunkowym, np.: 221234567)

en: Add note
pl: Dodaj notatkę

en: Add operators to the system
pl: Dodaj ankietera

en: Add respondent
pl: Dodaj respondenta

en: Add sample
pl: Dodaj próbę

en: Add this phone number
pl: Dodaj ten numer telefonu

en: Add this respondent
pl: Dodaj tego respondenta

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Administer instruments with Limesurvey
pl: Narzędzia administracyjne w Limesurvey

en: Administrative Tools
pl: Narzędzia administracyjne

en: Allow operator to see?
pl: Pokaż ankieterowi

en: Answered
pl: Odebrane

en: Answering machine
pl: Automatyczna sekretarka

en: Appointment
pl: Termin

en: Appointment List
pl: Lista umówień

en: Appointment error
pl: Błąd umówienia

en: Appointment made
pl: Umówienie dodane

en: Appointment with myself only?
pl: Umówienie wyłącznie ze mną?

en: Appointment:
pl: Termin

en: Appointments
pl: Umówienia

en: Assign outcome
pl: Przypisz wynik

en: Assigned questionnaires:
pl: Przydzielone kwestionariusze:

en: Availability
pl: Dostępność

en: Begin the manual recording now...
pl: Nagrywanie manualne

en: Beginning recording...
pl: Nagrywaj

en: Business number
pl: Numer firmowy

en: Call
pl: Rozmowa

en: Call Answered
pl: Połączenie odebrane

en: Call List
pl: lista połaczeń

en: Call automatically ended with outcome: Complete
pl: Połączenie automatycznie zakończone z wynikiem: Kompletny

en: Call history
pl: Historia połączeń

en: Call/Hangup
pl: Zadzwoń/Zakończ

en: Calling the supervisor, you may close this window
pl: Łączenie z koordynatorem, możesz zamknąć to okno

en: Calls
pl: Rozmowy

en: Case History List
pl: Historia wywiadów

en: Case ID
pl: ID wywiadu

en: Case Notes
pl: Notatki wywiadu

en: Case id
pl: ID Wywiadu

en: Case id:
pl: Id wywiadu:

en: Choose the CSV sample file to upload:
pl: Wybierz plik próby w formacie CSV do wgrania:

en: Click here to call the supervisor's phone. Otherwise close this window
pl: Kliknij tu aby połączyć się z koordynatorem. W przeciwnym wypadku zamknij to okno

en: Completions
pl: Ukończone

en: Completions per hour
pl: Ukończone na godzinę

en: Contact details
pl: Dane kontaktowe

en: Create a new questionnaire
pl: Utwórz nowy kwestionariusz

en: Create an instrument in Limesurvey
pl: Utwórz kwestionariusz w Limesurvey

en: Create new respondent:
pl: Dodaj respondenta:

en: Current shifts available:
pl: Aktualnie dostępne zmiany:

en: Date
pl: Data

en: Date/Time
pl: Data/Czas

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Description for file:
pl: Opis pliku:

en: Disconnected
pl: Rozłączone

en: Display
pl: Wyświetl

en: Display all future appointments
pl: Pokaż przyszłe umówienia

en: Do not leave a message, please hang up
pl: Rozłącz się bez nagrywania wiadomości

en: ERROR: Cannot find questionnaires with LimeSurvey ID's
pl: BŁĄD: Nie można znaleźć kwestionariusza z ID Limesurvey:

en: ERROR: No questionnaires assigned to you
pl: BŁĄD: Nie masz przydzielonych kwestionariuszy

en: ERROR: No shifts at this time
pl: BŁĄD: W tej chwili nie trwa żadna zmiana

en: ERROR: No tokens table defined for LimeSurvey questionnaire
pl: BŁĄD: Nie zdefiniowano tabeli tokenów dla kwestionariusza LimeSurvey

en: ERROR: Quota reached for this question
pl: BŁĄD: Kwota osiągnięta dla tego pytania

en: Edit
pl: Edytuj

en: Enable/Disable
pl: Włącz/Wyłącz

en: Enable/Disable VoIP
pl: Włącz/Wyłącz VoIP

en: End
pl: Koniec

en: End Time
pl: Zakończenie

en: End call with outcome: Accidental hang up
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: Przypadkowe rozłączenie

en: End call with outcome: Answering machine Message left
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: automatyczna sekretarka, pozostawiono wiadomość

en: End call with outcome: Answering machine No message left
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: automatyczna sekretarka, nie pozostawiono wiadomości

en: End call with outcome: Business answering machine
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: automatyczna sekretarka w firmie

en: End call with outcome: Business number
pl: Zakończ rozmowę z wynikiem: Numer firmowy

en: End call with outcome: Complete
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: Kompletny

en: End call with outcome: No answer (ring out or busy)
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: Brak odpowiedzi (koniec dzwonków lub zajęty)

en: End call with outcome: No eligible respondent (person never available on this number)
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: Brak odpowiedniego respondenta (osoba nigdynie była dostepna pod tym numerem

en: End call with outcome: No eligible respondent (person not available on this number)
pl: Koniec połączenia - respondent nieobecny pod wybranym numerem

en: End call with outcome: Non contact (person not currently available on this number: no appointment made)
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: Brak kontaktu (osoba nie jest obecnie dostępnapod tym numerem

en: End call with outcome: Out of sample (already completed in another mode)
pl: Koniec połączenia - wywiad przeprowadzony w innym trybie

en: End call with outcome: Quota filled
pl: Zakończ rozmowę z wynikiem: kwota wyczerpana

en: End call with outcome: Refusal by respondent
pl: Koniec połączenia - odmowa respondenta

en: End call with outcome: Refusal by unknown person
pl: Zakończ połączenie z wynikiem: Odmowa nieznanej osoby

en: End case
pl: Zakończ wywiad

en: End of work
pl: Koniec pracy

en: End time
pl: Czas zakończenia

en: End work
pl: Koniec pracy

en: Enter a reason for this outcome before completing this case:
pl: Wpisz komentarz do tego wyniku przed zakończeniem wywiadu:

en: Error importing file. Please try again
pl: Błąd importu pliku. Spróbuj ponownie

en: Error: Close window
pl: Błąd: zamknij okno

en: First name
pl: Imię

en: First name:
pl: Imię:

en: Get a new case
pl: Następny przypadek

en: Go Back
pl: Cofnij

en: Go back
pl: Cofnij się

en: Go back to work
pl: Wróć do pracy

en: Hangup
pl: Rozłącz

en: Hangup when calling the supervisor
pl: Rozłącz połączenie z koordynatorem

en: Import: Select columns to import
pl: Import: wybierz kolumny do importu

en: Import: Select file to upload
pl: Import: Wybierz plik do wgrania

en: Info
pl: Informacje

en: Information
pl: Informacje

en: Jabber/XMPP chat password
pl: Hasło chatu Jabber/XMPP

en: Jabber/XMPP chat user
pl: Użytkownik chatu Jabber/XMPP

en: Kill the running process
pl: Zatrzymaj działający proces

en: Last  name:
pl: Nazwisko

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message to leave on an answering machine:
pl: Wiadomość do zostawienia na automatycznej sekretarce:

en: Modify
pl: Modyfikuj

en: Name
pl: Imię

en: Name for questionnaire:
pl: Nazwa kwestionariusza

en: No VoIP
pl: Brak VoIP

en: No appointments made
pl: Brak umówień

en: No call available
pl: Brak dostępnych połączeń

en: No calls made
pl: Brak wykonanych połaczeń

en: No case
pl: Brak wywiadu

en: No case available
pl: Brak dostępnego wywiadu

en: No future appointments scheduled
pl: Brak zaplanowanych umówień w przyszłości

en: No future shifts scheduled
pl: Brak zaplanowanych zmian w przyszłości

en: No more numbers to call
pl: Brak numerów telefonów

en: No notes
pl: Brak notatek

en: No operator
pl: Brak operatora

en: No shift
pl: Brak zmiany

en: No shifts for this project
pl: Brak zmian dla tego projektu

en: None
pl: Żaden

en: Not Answered
pl: Nie odebrane

en: Not on a call
pl: Brak połączenia

en: Not on a call, so not beginning a recording
pl: Brak połączenia, nie rozpoczęto nagrywania

en: Not yet called
pl: Jeszcze nie wybierany

en: Note
pl: Notatka

en: Notes
pl: Notatki

en: Number to call:
pl: Numer do wybrania:

en: Operator management
pl: Zarządzanie ankieterami

en: Outcome
pl: Wynik

en: Overall
pl: Razem

en: Performance
pl: Wydajność

en: Please click on:
pl: Kliknij na:

en: Please go back in your browser and fix the problem
pl: Kliknij przycisk &quot;wstecz&quot; w przeglądarce i napraw problem

en: Please select a shift
pl: Wybierz zmianę

en: Please wait till you have ended this call to call the supervisor
pl: Zaczekaj na zakończenie obecnej rozmowy przed rozmową z koordynatorem

en: Press the call button to dial the number for this appointment:
pl: Wciśnij przycisk "połączenie", aby wybrać numer przypisany do tego terminu:

en: Project information
pl: Szczegóły projektu

en: Questionnaire
pl: Kwestionariusz

en: Questionnaire creation and management
pl: Tworzenie i zarządzanie kwestionariuszami

en: Questionnaire management
pl: Zarządzanie kwestionariuszami

en: Quota report
pl: Raport kwoty

en: Reasons:
pl: Przyczyny:

en: Record
pl: Nagraj

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: Requesting call
pl: Łączenie

en: Requires coding
pl: Wymaga kodowania

en: Respondent Selection - Answering machine
pl: Wybór respondenta - sekretarka automatyczna

en: Respondent Selection - Call back
pl: Wybór respondenta - oddzwoń

en: Respondent Selection - Introduction
pl: Wybór respondenta - wstęp

en: Respondent Selection - Project Introduction
pl: Wybór respondenta

en: Respondent Selection - Project Quota End
pl: Wybór respondenta - kwota wyczerpana

en: Respondent Selection - Project end
pl: Wybór respondenta - koniec projektu

en: Result
pl: Wynik

en: Ringing
pl: Dzwonienie

en: Sample management
pl: Zarządzanie próbami

en: Search the sample
pl: Szukaj w próbie

en: Select a questionnaire from the list below
pl: Wybierz kwestionariusz z poniższej listy

en: Select a respondent
pl: Wybierz respondenta

en: Select a sample from the list below
pl: Wybierz próbę z poniższej listy

en: Select phone number to dial:
pl: Wybierz numer telefonu:

en: Select phone number:
pl: Wybierz numer telefonu

en: Shift List
pl: Lista zmian

en: Shift end
pl: Koniec zmiany

en: Shift from:
pl: Zmiana od:

en: Shift management (add/remove)
pl: Zarządzanie zmianami

en: Shift start
pl: Początek zmiany

en: Shifts
pl: Zmiany

en: Show details
pl: Szczegóły

en: Sorry to bother you, I have called the wrong number
pl: Przepraszam za kłopot, wybrałem niewłaściwy numer

en: Start
pl: Początek

en: Start REC
pl: Nagrywaj

en: Start Time
pl: Rozpoczęcie

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Status
pl: Stan

en: Stop REC
pl: Zatrzymaj nagrywanie

en: Stop the manual recording now...
pl: Zatrzymaj nagrywanie manualne

en: Stopping recording...
pl: Zatrzymaj nagrywanie

en: Successfully imported file
pl: Plik zaimportowany pomyślnie

en: Supervisor
pl: Koordynator

en: Supervisor chat
pl: Chat z Supervisorem

en: Supervisor is available
pl: Supervisor jest dostępny

en: Supervisor not available
pl: Supervisor jest niedostępny

en: System settings
pl: Ustawienia systemu

en: The email did not send
pl: Email nie został wysłany

en: The last call completed this call attempt
pl: Ostatnie połączenie zakończyło pracę z tym wywiadem

en: There are no questionnaires assigned to you
pl: Brak kwestionariuszy przypisanych do ciebie

en: There is no case currently available
pl: Nie ma obecnie dostępnego wywiadu

en: This project
pl: Obecny projekt

en: This shift
pl: Obecna zmiana

en: Time Zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Tokens table exists for Limesurvey questionnaire:
pl: Tabela tokenów istnieje dla kwestionariusza LimeSurvey:

en: Total completions
pl: Wszystkich ukończonych

en: Total sample
pl: Cała próba

en: Total time
pl: Całkowity czas

en: Try calling the supervisor
pl: Spróbuj skontaktować się z koordynatorem

en: Type
pl: Typ

en: Username
pl: Użytkownik

en: Value
pl: Wartość

en: Var
pl: Zmienna

en: VoIP Off
pl: VoIP Wyłączony

en: VoIP On
pl: VoIP Włączony

en: Work has ended. That is it
pl: Praca została zakończona

en: Work history
pl: Historia pracy

en: Yes - Continue
pl: Tak - Kontynuuj

en: Yes - Continue where we left off
pl: Tak - kontynuuj w miejscu przerwania rozmowy

en: You are:
pl: Jesteś:

en: You have been automatically logged out of work due to inactivity
pl: Zostałeś automatycznie wylogowany z powodu nieaktywności

en: You have not been assigned a case therefore cannot create an appointment
pl: Nie możesz stworzyć umówienia gdyż nie masz przypisanych wywiadów

en: You may now close this window
pl: Możesz już zamknąć to okno

en: afternoon
pl: Popołudnie

en: evening
pl: Wieczór

en: from questionnaire:
pl: z kwestionariusza:

en: morning
pl: Rano

en: on
pl: na

en: to display call script
pl: aby wyświetliś skrypt rozmowy

en: tool.
pl: narzędzie
