quexs - en to he translation catalogue (1000 entries)

en:  Extension
he:  שלוחה

en:  minutes
he:  דקות

en:  on
he:  ב

en:  or
he:  או

en:  till
he:  עד

en: % Complete
he: % שהושלמו

en: (requires activity on the VoIP Server to take effect)
he: (דורש פעילות בשרת ה- VoIP כדי להיכנס לתוקף)

en: *nix flle
he: *קובץ nix

en: *nix script file
he: קובץ *nix script

en: ADD custom outcome
he: הוסף תוצאה מותאמת אישית

en: ALL
he: הכל

en: ARE YOU SURE?
he: אתה בטוח?

en: ATTENTION!    Keep in mind that you're setting 'Start' & 'End' appoinment times in RESPONDENT LOCAL TIME !!!
he: שים לב! זכור כי אתה מגדיר את זמני הפגישה 'התחל' ו'סיום 'בהתאם לזמן המקורי של המשיב

en: Accept and generate bulk appointments
he: קבל וצור פגישות בכמות גדולה

en: Accept appointment from
he: קבל פגישה מ

en: Accidental hang up or temporary phone problem
he: נותק בטעות או בעיית טלפון זמנית

en: Add
he: לְהוֹסִיף

en: Add Timezone
he: הוסף אזור זמן

en: Add a Timezone:
he: הוסף אזור זמן:

en: Add a client
he: הוסף לקוח

en: Add a sample to this questionnaire:
he: הוסף מדגם לשאלון זה:

en: Add an extension
he: הוסף שלוחה

en: Add an operator
he: הוסף מפעיל

en: Add call attempt time slot
he: הוסף משבצת זמן לניסיון שיחה

en: Add call attempt time slot for sample
he: הוסף חריץ זמן לניסיון שיחה לדגימה

en: Add clients to the system
he: הוסף לקוחות למערכת

en: Add custom Outcome
he: הוסף תוצאה מותאמת אישית

en: Add extension
he: הוסף שלוחה

en: Add new client
he: הוסף לקוח חדש

en: Add new phone number
he: הוסף מספר טלפון חדש

en: Add new phone number (with area code, eg 0398761234):
he: הוסף מספר טלפון חדש (עם אזור חיוג, למשל 0398761234):

en: Add new time slot
he: הוסף משבצת זמן חדשה

en: Add note
he: הוספת הערה

en: Add operators to the system
he: הוסף מפעילים למערכת

en: Add pre fill
he: הוסף מילוי מוקדם

en: Add quota
he: הוסף מכסה

en: Add report
he: הוסף דוח

en: Add respondent
he: הוסף משיב

en: Add restriction
he: הוסף הגבלה

en: Add restriction based on answered questions
he: הוסף הגבלה על סמך שאלות שנענו

en: Add restriction based on sample records
he: הוסף הגבלה על סמך רשומות לדוגמא

en: Add row
he: הוספת שורה

en: Add row quota
he: הוסף שורת מכסות

en: Add sample
he: הוסף דוגמא

en: Add shifts
he: הוסף משמרות

en: Add shifts in your Time Zone
he: הוסף משמרות באזור הזמן שלך

en: Add this phone number
he: הוסף את מספר הטלפון הזה

en: Add this respondent
he: הוסף משיב זה

en: Add time slot
he: הוסף משבצת זמן

en: Add time slot group
he: קבוצות משבצות זמן שנבחרו לשאלון זה

en: Add to a sample file
he: הוסף לקובץ לדוגמה

en: Add to existing sample
he: הוסף למדגם הקיים

en: Add to the sample
he: להוסיף דוגמא

en: Add to this sample
he: הוסף את הדוגמא הזאת

en: Added
he: נוסף

en: Added appointment
he: נוסף פגישה

en: Added operator :
he: נוסף מפעיל:

en: Adding a client here will allow them to access project information in the client subdirectory.
he: הוספת לקוח לכאן תאפשר להם לגשת למידע הפרויקט בספריית המשנה של הלקוח.

en: Administer instruments with Limesurvey
he: ניהול מכשירים באמצעות Limesurvey

en: All appointments (with times displayed in your time zone)
he: כל הפגישות (כאשר השעות מוצגות באזור הזמן שלך)

en: All completed responses that match the sample criteria below will be counted towards the quota
he: כל התגובות שהושלמו התואמות את הקריטריונים לדוגמא להלן ייספרו למכסה

en: All in one
he: הכל באחד

en: All queXS questionnaires and samples associated with this instrument
he: כל שאלוני ה- queXS והמדגמים המשויכים למכשיר זה

en: All samples
he: כל המדגמים

en: Allow for respondent self completion via email invitation?
he: לאפשר למשיב השלמה עצמית של השאלון באמצעות הזמנה בדוא"ל?

en: Allow interviewers to chat with the supervisor over XMPP (Jabber). Required is a BOSH enabled XMPP/Jabber server. The operators and the supervisor will need XMPP/Jabber accounts.
he: אפשר למראיינים לשוחח עם הממונה על XMPP (ג'אבר). נדרש שרת XMPP/Jabber המופעל על ידי BOSH. המפעילים והממונה  יזדקקו לחשבונות XMPP/Jabber.

en: Allow new numbers to be drawn?
he: האם אפשר לדגום  מספרים חדשים?

en: Allow operators to generate referrals?
he: לאפשר למפעילים ליצור הפניות?

en: Already calling case
he: כבר קורא למקרה

en: Answered
he: נענה

en: Answering machine
he: משיבון

en: Answering machine - Not a household
he: משיבון - לא משק בית

en: Answering machine messages
he: הודעות למשיבון

en: Any collected data and the limesurvey instrument will NOT be deleted
he: כל הנתונים שנאספו ומכשיר הסקר לא יימחקו

en: Any operator
he: כל מפעיל

en: Appointment
he: פגישה

en: Appointment List
he: רשימת פגישות

en: Appointment error
he: טעות בפגישה

en: Appointment made
he: פגישה נקבעה

en: Appointment with
he: פגישה עם

en: Appointment with myself only?
he: פגישה עם עצמי בלבד?

en: Appointments
he: פגישות

en: Are you sure you want to delete
he: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק?

en: Arrow for expanding or contracting
he: חץ להרחבה או התכווצות

en: Assign
he: הקצה

en: Assign Case ID
he: הקצה מזהה של המקרה

en: Assign Case IDs to this questionnaire
he: הקצה מזהה מקרה לשאלון זה

en: Assign Time slots
he: הקצה משבצות זמן

en: Assign cases to operator queue
he: הקצה מקרים שנבחרו לתור המפעיל

en: Assign client to Questionnaire
he: הקצה את הלקוח לשאלון

en: Assign clients to questionnaires
he: הקצה לקוחות לשאלונים

en: Assign operators to Skills
he: הקצה את המפעילים לכישורים

en: Assign operators to questionnaires
he: הקצה מפעילים לשאלונים

en: Assign outcome
he: הקצה תוצאה

en: Assign outcomes to cases
he: הקצה תוצאות למקרים

en: Assign samples to questionnaire:
he: הקצה מדגמים לשאלון:

en: Assign samples to questionnaires
he: הקצה דוגמאות לשאלונים

en: Assign selected cases to
he: הקצה מקרים שנבחרו ל

en: Assign this case to operator
he: הקצה מקרה זה למפעיל

en: Assign this case to operator (will appear as next case for them)
he: הקצה מקרה זה למפעיל (יופיע כמקרה הבא עבורם)

en: Assign to questionnaire
he: הקצה לשאלון

en: Assigned questionnaires:
he: הוקצה שאלונים

en: Assigned samples
he: מקרים שהוקצו

en: Assigned samples:
he: מדגמים שהוקצו:

en: Assigned survey
he: סקר שהוקצה

en: Assigned to
he: שהוקצה ל

en: Assigned to case ID :
he: מוקצה לקוד מזהה המקרה:

en: Assigning an availability group to a questionnaire will allow interviewers to select from those groups to restrict calls to a particular case to the times within the group
he: הקצאת קבוצת זמינות לשאלון תאפשר למראיינים לבחור מבין אותן קבוצות להגביל שיחות למקרה מסוים לזמנים בתוך הקבוצה.

en: Assigning call attempt time slots to questionnaires will only allow cases to be attempted in a time slot for the n + 1th time where it has been attempted at least n times in all assigned timeslots. Please note timeslots must cover all possible time periods otherwise no cases will be available during missing timeslots.
he: הקצאת משבצות זמן לניסיונות שיחה מאפשרת ניסיון של מקרים בלבד בתוך משבצת זמן בפעם n + 1 שבה היא ניסתה לפחות n פעמים בכל חלקי הזמן שהוקצו. אנא שימו לב כי חלקי זמן חייבים לכסות את כל פרקי הזמן האפשריים אחרת לא יהיו מקרים זמינים במהלך חלקי זמן חסרים.

en: Assignment
he: משימה

en: Auto dialling unavailable as VoIP is not enabled
he: חיוג אוטומטי אינו זמין מכיוון ש- VoIP אינו מופעל

en: Auto dialling unavailable as you are already on a call
he: חיוג אוטומטי אינו זמין מכיוון שאתה כבר בשיחה

en: Auto prioritise
he: תעדוף אוטומטי

en: Availability
he: זמינות

en: Availability group
he: נבחרות זמן שיחה לשיחות שנבחרו לשאלון זה

en: Availability groups
he: קבוצות זמינות

en: Availability groups not defined for this questionnaire
he: קבוצות זמינות לא מוגדרות עבור שאלון זה

en: Available
he: זמין

en: Available in
he: זמין ב

en: Average time on a completed questionnaire
he: זמן ממוצע בשאלון שהושלם

en: Begin the manual recording now...
he: התחל את ההקלטה ידנית עכשיו ...

en: Beginning recording...
he: התחלה הקלטה

en: Broken appointment (Implicit refusal)
he: פגישה שבורה (סירוב מרומז)

en: Bulk appointment generator
he: מחולל פגישות בכמות גדולה

en: Business answers
he: תשובות עסקיות

en: Business, government office, other organization
he: עסקים, משרד ממשלתי, ארגון אחר

en: CONTACTED
he: נוצר קשר

en: Calculation
he: חישוב

en: Caling cases for this sample will be stopped when the quota is reached
he: שיחות למקרים  של מדגם זה יופסקו עם הגעת המכסה

en: Call
he: שיחה

en: Call Answered
he: שיחה נענתה

en: Call History List
he: רשימת היסטוריית שיחות

en: Call List
he: רשימת שיחות

en: Call attempt time slots
he: זמן ניסיון שיחה

en: Call attempt time slots for sample
he: משבשי זמן לניסיון להתקשר לדוגמא

en: Call attempt time slots selected for this questionnaire
he: קבוצת משבצות זמן ניסיונות לשיחה שנבחרו לשאלון זה

en: Call attempt time slots selected for this sample
he: קבוצת זמן שנבחרה עבור ביצוע ניסיון לשיחות במדגם זה

en: Call attempts
he: ניסיונות שיחה

en: Call attempts by timeslot
he: ניסיונות שיחה לפי חותמת זמן

en: Call attempts made
he: בוצעו ניסיונות שיחות

en: Call automatically ended with outcome:
he: השיחה הסתיימה אוטומטית עם התוצאה:

en: Call back
he: התקשר בחזרה

en: Call history
he: היסטורית שיחות

en: Call list
he: רשימת שיחות

en: Call next
he: התקשר להבא

en: Call state
he: סטטוס שיחה

en: Call this new referral immediately after this case?
he: קרא להפניה החדשה הזו מיד לאחר המקרה הזה?

en: Call time
he: זמן שיחה

en: Call/Hangup
he: חיוג/ניתוק

en: Calling case
he: מתקשר למקרה

en: Calling the supervisor, you may close this window
he: מחייג לממונה, אתה ראשי לסגור חלון זה

en: Calls
he: שיחות

en: Calls p/h
he: שיחות פר שעה

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel edit
he: בטל עריכה

en: Cannot connect to VoIP Server
he: לא ניתן להתחבר לשרת VoIP

en: Case
he: מקרה

en: Case History List
he: רשימת התקשרויות קודמות

en: Case ID
he: קוד מקרה

en: Case Notes
he: הערות מקרה

en: Case availability (cases with temporary or appointment outcomes)
he: זמינות התיקים (מקרים עם תוצאות זמניות או מינוי)

en: Case does not exist
he: מקרה לא קיים

en: Case id
he: מספר מזהה מקרה

en: Case id:
he: קוד מקרה

en: Case not yet started in Limesurvey
he: המקרה עדיין לא התחיל ב- Limesurvey

en: Case notes
he: מקרי הערות

en: Case outcome
he: תוצאות המקרה

en: Case status and assignment
he: סטטוס המקרה והקצאות

en: Cases
he: מקרים

en: Cases by outcome
he: מקרים לפי תוצאה

en: Cases currently available to call
he: קיימים מקרים זמינים להתקשרות כרגע

en: Change outcome
he: שינוי התוצאה

en: Check data to submit
he: בדוק את הנתונים לשליחה

en: Check that you have granted relevant permissions on 'time_zone_...' tables in database named 'mysql'.
he: בדוק שהענקת הרשאות רלוונטיות בטבלאות 'אזור_זמן _...' במסד הנתונים בשם 'mysql'.

en: Checking for cases open for more than 24 hours
he: בדיקת מקרים פתוחים ליותר מ -24 שעות

en: Choose extension
he: בחר שלוחה

en: Choose the CSV row quota file to import:
he: בחר את קובץ המכסה של שורת ה- CSV לייבוא:

en: Choose the CSV sample file to upload
he: בחר את קובץ ה- CSV לדוגמא להעלאה

en: Clean it
he: נקנה את זה

en: Clear
he: ניקוי

en: Click here to begin monitoring the VoIP Process
he: לחץ כאן כדי להתחיל במעקב אחר תהליך ה- VoIP

en: Click here to call the supervisor's phone. Otherwise close this window
he: לחצו כאן להתקשר לטלפון של הממונה. אחרת סגור חלון זה

en: Click here to enable and begin system wide case sorting
he: לחץ כאן כדי להפעיל ולהתחיל בניטור אחר מקרי סינון רחבים במערכת

en: Click to Collapse / Expand Sidebar MENU
he: לחץ כדי לכווץ / להרחיב את תפריט סרגל הצד

en: Click to unassign
he: לחץ כדי לבטל את ההקצאה

en: Client
he: לקוח

en: Client panel
he: פאנל לקוחות

en: Clients
he: לקוחות

en: Clients and questionnaires
he: לקוחות ושאלונים

en: Code value
he: ערך קוד

en: Code values for this question
he: ערכי קוד לשאלה זו

en: Comparison
he: השוואה

en: Complete
he: בוצע

en: Completed case closing
he: סגירת המקרה הושלמה

en: Completed responses that have the following sample details will be counted towards the quota and excluded when the quota is reached
he: תגובות שהושלמו וכוללות את פרטי המדגם הבא ייספרו לקראת הגעה למכסה ולא יכללו כאשר המסכה תושלם

en: Completed sort
he: מיון הושלם

en: Completions
he: השלמות

en: Completions on the previous shift
he: השלם את השינוי הקודם

en: Completions p/h
he: השלמות פר שעה

en: Completions per hour
he: השלמות פר שעה

en: Completions this shift
he: משלים את השינוי

en: Completions this time on the previous shift
he: השלמות ממשמרת הקודמת

en: Contact Rate 1
he: תעריף קשר 1

en: Contact details
he: פרטי יצירת־קשר

en: Contact phone
he: טלפון איש הקשר

en: Contacted
he: יצרו קשר

en: Cooperation Rate 1
he: שיעור שיתוף פעולה 1

en: Could not add
he: לא ניתן להוסיף

en: Could not add operator. There may already be an operator of this name:
he: לא ניתן להוסיף אופרטור. ייתכן שכבר יש מפעיל בשם זה:

en: Could not update
he: לא ניתן היה לבצע עדכן

en: Count
he: ספירה

en: Create NEW appointment
he: צור פגישה חדשה

en: Create Questionnaire
he: צור שאלון

en: Create a new questionnaire
he: צור שאלון חדש

en: Create an instrument in Limesurvey
he: צור מכשיר ב- Limesurvey

en: Create another ?
he: ליצור נוסף?

en: Create appointment
he: צור פגישה

en: Create new report for this shift
he: צור דוח חדש למשמרת זו

en: Create new respondent:
he: צור משיב חדש

en: Create referral
he: יצור הפנייה

en: Created by
he: נוצר על ידי

en: Created referral case - you may now close this window
he: נוצר מקרה הפניה - כעת תוכל לסגור חלון זה

en: Current Outcome
he: התוצאה הנוכחית

en: Current Time
he: זמן נוכחי

en: Current completions:
he: השלמות נוכחיות:

en: Current outcome
he: התוצאה הנוכחית

en: Current outcome:
he: התוצאה הנוכחית:

en: Current pre fills
he: מילוי טרום הנוכחי

en: Current quotas
he: מכסות שוטפות

en: Current row quotas
he: מכסת השורות הנוכחיות

en: Current shifts available:
he: קיימות משמרות נוכחיות:

en: Current time
he: זמן נוכחי

en: Currently NO Restrictions based on answered questions
he: כרגע אין הגבלות המבוססות על שאלות שנענו

en: Currently NO Restrictions based on sample records
he: כרגע אין הגבלות המבוססות על רשומות המדגם

en: Currently no pre fills
he: כרגע אין מילוי מראש

en: Currently no quotas
he: כרגע אין מכסות

en: Currently no row quotas
he: כרגע אין מכסת שורות

en: Custom outcome
he: תוצאה מותאמת אישית

en: DATE/TIME Last number dialled
he: תאריך/שעה בה המספר האחרון חויג

en: DELETE SAMPLE
he: מחוק דוגמא

en: Dashboard
he: תפריט ראשי

en: Data output
he: פלט נתונים

en: Date
he: תאריך

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Day
he: יום

en: Default Timezone:
he: אזור זמן ברירת מחדל:

en: Default delay, minutes
he: עיכוב ברירת מחדל, דקות

en: Default outcome
he: תוצאת ברירת מחדל

en: Default outcomes NOT updated
he: תוצאות ברירת המחדל לא עודכנו

en: Default outcomes updated
he: תוצאות ברירת המחדל עודכנו

en: Definite Appointment - Other
he: פגישה מוחלטת - אחר

en: Definite Appointment - Respondent
he: פגישה מוחלטת - משיב

en: Deidentify
he: לזהות

en: Delay, min
he: עיכוב, דקות

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete ?
he: למחוק?

en: Delete Questionnaire
he: מחק שאלון

en: Delete extension
he: מחק שלוחה

en: Delete outcome
he: מחק את התוצאה

en: Delete questionnaire
he: מחק שאלון

en: Delete sample record
he: ביצועי מפעיל

en: Delete selected
he: מחק את הנבחרים

en: Delete this appointment
he: מחר את הפגישה

en: Delete this questionnaire
he: מחק שאלון זה

en: Delete this time slot group
he: מחק את קבוצת משבצת הזמן הזו

en: Deleted
he: נמחק

en: Describe this quota
he: תאר את המכסה הזו

en: Description
he: תיאור

en: Dial
he: חייג

en: Dialling now
he: מחייג עכשיו

en: Disable
he: נטרל

en: Disable VoIP
he: השבת VoIP

en: Disabled
he: מכובה

en: Disconnected
he: מנותק

en: Disconnected number
he: מספר מנותק

en: Display Appointments
he: הצג הפגישות

en: Display all future appointments
he: הצג את כל המינויים העתידיים

en: Do not leave a message, please hang up
he: אין להשאיר הודעה, נא לנתק

en: Done
he: הסתיים

en: Download Call History List
he: הורד רשימת היסטוריית שיחות

en: Download Linux VoIP Executable file
he: הורד קובץ הפעלה לינוקס VoIP

en: Download Linux file
he: הורד קובץ לינוקס

en: Download Win file
he: הורד קובץ Winהורד קובץ הפעלה לינוקס VoIP

en: Download Windows VoIP Client Executable file
he: הורד קובץ הפעלה של לקוח VoIP של Windows

en: Download complete key file
he: הורד קובץ מפתח מלא

en: Download complete sample file with current outcomes
he: הורד קובץ מדגם מלא עם התוצאות הנוכחיות

en: Download data for this questionnaire via Limesurvey
he: הורד נתונים עבור שאלון זה באמצעות Limesurvey

en: Download data for this sample via Limesurvey
he: הורד נתונים עבור מדגם זה באמצעות Limesurvey

en: Download key file: select sample var
he: הורדת קובץ מפתח: בחר var. Sample

en: Download the file for each user and save in the same folder as the voip.exe executable. When the file is executed, it will run the voip.exe program with the correct connection details to connect the operator to the VoIP server
he: הורד את הקובץ עבור כל משתמש ושמור באותה תיקייה שבה ניתן להפעיל את voip.exe. כאשר הקובץ מבוצע, הוא יפעיל את תוכנית voip.exe עם פרטי החיבור הנכונים כדי לחבר את המפעיל לשרת ה- VoIP.

en: Drawn from sample
he: נלקח מהדוגמא

en: Duplicate column name
he: שם עמודה כפולה

en: ERROR in DB records, Check tables 'appointment' and 'respondent' and Time zone settings
he: שגיאה ברשומות הדאטה בייס, בדוק טבלאות 'פגישה' ו'משיב 'והגדרות אזור זמן

en: ERROR: Cannot find questionnaires with LimeSurvey ID's
he: שגיאה: לא ניתן למצוא שאלונים עם מזהי LimeSurvey

en: ERROR: No questionnaires assigned to you
he: שגיאה: לא הוקצו לך שאלונים

en: ERROR: No samples assigned to the questionnaires
he: שגיאה: לא הוקצו מדגמים לשאלונים

en: ERROR: No shifts at this time
he: שגיאה: אין משמרות פתוחות בשעה זו

en: ERROR: No tokens table defined for LimeSurvey questionnaire
he: שגיאה: לא הוגדרה טבלת אסימונים (Tokens) לשאלון LimeSurvey

en: ERROR: Quota reached for this question
he: שגיאה: המכסה הגיעה לשאלה זו

en: ERROR: You are not logged in.
he: שגיאה: אינך מחובר

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Lime survey
he: ערוך סקר של תוכנת Lime

en: Edit Operator settings
he: ערוך את הגדרות המפעיל

en: Edit Questionnaire
he: ערוך שאלון

en: Edit Time slot group name
he: ערוך את שם קבוצת משבצת הזמן

en: Edit appointment
he: ערוך פגישה

en: Edit assignment parameters
he: ערוך פרמטרי הקצאה

en: Edit client data
he: ערוך נתוני לקוח

en: Edit extension
he: עריכת שלוחה

en: Edit instrument in Limesurvey
he: ערוך כלי ב- Limesurvey

en: Edit report for this shift
he: ערוך את הדוח למשמרת זו

en: Edit respondent selection instrument in Limesurvey
he: ערוך את מכשיר בחירת המשיבים ב- Limesurvey

en: Edit sample parameters
he: ערוך פרמטרים לדוגמה

en: Effectiveness
he: יְעִילוּת

en: Eligible
he: זכאי

en: Email
he: דוא"ל

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Email respondent for self completion
he: מייל להשלמה עצמית עבור המשיב

en: Enable
he: אפשר

en: Enable VoIP
he: אפשר VoIP

en: Enable supervisor chat?
he: לאפשר צ'אט ממונה?

en: Enabled
he: מופעל

en: End
he: סיום

en: End Time
he: זמן סיום

en: End call with outcome:
he: סיום השיחה עם התוצאה:

en: End case
he: סיום מקרה

en: End case to change assignment
he: סיים המקרה כדי לבצע שינוי הקצאה

en: End of work
he: סיום העבודה

en: End time
he: שעת סיום

en: End work
he: סיום עבודה

en: Ending case now
he: מסיים את המקרה עכשיו

en: Enter
he: כנס

en: Enter New Password
he: הכנס סיסמה חדשה

en: Enter New questionnaire name..
he: הזן את שם השאלון החדש ..

en: Enter a case id
he: הקלד קוד מזהה מקרה

en: Enter a reason for this outcome before completing this case:
he: הכנס סיבה לתוצאה זו לפני השלמת המקרה

en: Enter a value to pre fill this question with:
he: הזן ערך למילוי מוקדם של שאלה זו ב:

en: Enter new sample name...
he: הזן שם דוגמה חדש ...

en: Enter report for this shift
he: הזן דוח למשמרת זו

en: Enter standard shift start and end times for each day of the week in local time
he: הזן זמני התחלה וסיום משמרת סטנדרטיים עבור כל יום בשבוע בזמן המקומי

en: Enter the details for creating the quota:
he: הזן את הפרטים ליצירת המכסה:

en: Enter the start and end times for each day of the week to restrict calls within
he: הזן את זמני ההתחלה והסיום של כל יום בשבוע כדי להגביל שיחות בתוך

en: Error adding client
he: שגיאה בהוספת לקוח

en: Error importing file. Please try again
he: שגיאה בייבוא ​​הקובץ. בבקשה נסה שוב

en: Error with input
he: שגיאה בקלט

en: Error:
he: שיאה:

en: Error: Cannot write to temporary directory
he: שגיאה: לא ניתן לכתוב לספרייה זמנית

en: Error: Close window
he: תקלה: סגור חלון

en: Error: Failed to insert questionnaire
he: שגיאה: הכנסת השאלון נכשלה

en: Evenings (After 6pm)
he: ערבים (אחרי 18:00)

en: Example CSV file:
he: קובץ CSV לדוגמה:

en: Example data
he: דוגמא לנתונים

en: Expand/Collapse
he: להרחיב/לצמצם

en: Export selected
he: ייצוא נבחר

en: Extension
he: שלוחה

en: Extension name:
he: שם שלוחה:

en: Extension password:
he: סיסמת שלוחה:

en: Extension status
he: סטטוס שלוחה

en: Extensions
he: הרחבות

en: Extensions & status
he: שלוחות וסטטוס

en: Failed to add extension. There already may be an extension of this name
he: הוספת שלוחה נכשלה. ייתכן שכבר יש שלוחה עם שם זה

en: Failed to complete case closing
he: סגירת המקרה נכשלה

en: Failed to complete sort
he: המיון נכשל

en: Failed to create referral case - please check your input and try again
he: נכשל בייצור הפנייה - אנא בדוק את השדות שלך שוב

en: Failed to update user
he: עדכון המשתמש נכשל

en: Fax/data line
he: פקס/קו נתונים

en: Final Outcomes (completed, final refusal, etc)
he: התוצאות הסופיות (הושלמו, סירוב סופי וכו ')

en: First name
he: שם פרטי

en: First name:
he: שם פרטי:

en: Fix  this sample
he: תקן את הדוגמא הזאת

en: FreePBX needs to be reloaded for the new VoIP extension to take effect
he: צריך לטעון מחדש את FreePBX כדי שתוסף ה- VoIP החדש ייכנס לתוקף

en: Fri
he: שישי

en: Friday
he: שישי

en: From
he: מ

en: Generate
he: ליצור

en: Generate cases for all sample records?
he: האם ליצור מקרים לכל הרשומות במדגם?

en: Generate report
he: צור דוח

en: Generated as referral from case id
he: הפניה שנוצרה מהמזהה של המקרה

en: Generated referral to case id
he: הפניה שנוצרה למזהה של המקרה

en: Get a new case
he: קבל מקרה חדש

en: Go Back
he: חזרה

en: Go back
he: חזור

en: Go back to work
he: חזרה לעבודה

en: Go to
he: לך ל

en: Group at a time
he: קבוצה בכל פעם

en: Hangup
he: התנתק

en: Hangup when calling the supervisor
he: נתק השיחה כאשר מתקשרים לממונה

en: Hard Refusal, Other
he: סירוב קשה, אחר

en: Hard Refusal, Respondent
he: סירוב קשה, המשיב

en: Household answering machine - Message left
he: משיבון ביתי - השארתי הודעה

en: Household answering machine - No message left
he: משיבון ביתי - לא השארתי הודעה

en: Household level language problem
he: בעיית שפה ברמה הביתית

en: Household-level refusal
he: סירוב ברמה הביתית

en: ID
he: מזהה

en: INFORMATION
he: מידע

en: Ideal if you intend to send an email invitation to sample members before attempting to call using queXS
he: אידיאלי אם אתה מתכוון לשלוח הזמנה בדוא"ל לחברים למדגם לפני שתנסה להתקשר באמצעות queXS

en: Import ?
he: יבוא?

en: Import a sample file
he: ייבא קובץ לדוגמא

en: Import row quota
he: ייבא שורת מכסות

en: Import sample
he: ייבוא קובץ מדגם

en: Import: Select file to upload
he: ייבוא: בחר קובץ להעלאה

en: Info
he: פרטים

en: Information
he: מידע

en: Interview time for last call (mins)
he: זמן ראיון כולל על השיחות האחרונות(דקות)

en: Introduction
he: מבוא

en: Invitation Email
he: מייל הזמנה

en: Is the operator a system administrator?
he: האם המפעיל הוא מנהל מערכת?

en: Jabber/XMPP chat password
he: סיסמת צ'אט של Jabber/XMPP

en: Jabber/XMPP chat user
he: משתמש צ'אט Jabber/XMPP

en: Kill signal sent: Please wait...
he: נשלח אות ההרג: אנא המתן ...

en: Kill signal sent: Please wait... </br>(Note: Process will be stalled until there is activity on the VoIP Server)
he: אבד שליחת האות: אנא המתן ... </br> (הערה: התהליך ייעצר עד שתהיה פעילות בשרת ה- VoIP)

en: Kill the running process
he: להפסיק את תהליך הריצה

en: Known respondent refusal
he: סירוב משיב מוכר

en: Last  name:
he: שם משפחה:

en: Last Note
he: הערה אחרונה

en: Last name
he: שם משפחה

en: Last number dialled
he: מספר האחרון שחוייג

en: Leave this blank to keep current password
he: השאר את זה ריק כדי לשמור את הסיסמה הנוכחית

en: Limesurvey links:
he: קישור לסקר:

en: Limesurvey template for respondent
he: תבנית סקר מערכת Limesurvey למשיב

en: List & Add Sample
he: רשום והוסף מדגם

en: List and sort samples
he: רשום ומיין מדגמים

en: List cases by questionnaire and sample with the ability to assign them to be called next in a queue by a particular operator. <br/>If you assign cases to an operator, it will override the normal scheduling process and call them as soon as the operator is available.
he: רשום מקרים לפי שאלון ומדגם עם היכולת להקצות אותם להיקרא הבא בתור על ידי מפעיל מסוים. <br/> אם תקצה מקרים למפעיל, הם ידרסו את תהליך התזמון הרגיל ותבוצע אליהם שיחה ברגע שהמפעיל יהיה זמין.

en: Lock Screen
he: נעילת המסך

en: Log entry
he: כניסת לוג

en: Log id
he: קוד מזהה לוג

en: Logged as:
he: נרשם כ:

en: Logout
he: התנתק

en: MISSED
he: פספס

en: Manage Time slots
he: נהל משבצות זמן

en: Manage clients
he: נהל לקוחות

en: Max call attempts
he: מקסימים ניסיונות חיוג

en: Max call attempts reached (Eligible)
he: הסתיים מספר ניסיונות  השיחות המקסימאלי (כשירים)

en: Max call attempts reached (Unknown eligibility)
he: הסתיים מספר ניסיונות  השיחות המקסימאלי (כשירות לא ידועה)

en: Max calls
he: מקסימום שיחות

en: Max calls reached (Eligible)
he: הגעת למספר ניסיונות השיחה המקסימאלי

en: Max calls reached (Unknown eligibility)
he: הגעת למספר ניסיונות השיחה המקסימאלי (כשירות לא ידועה)

en: Me
he: אני

en: Message
he: הודעה

en: Message to leave on an answering machine:
he: ההודעה להשארה במשיבון:

en: Min
he: מינימום

en: Miscellaneous - Unavailable for a week
he: שונות - לא זמין למשך שבוע

en: Missed appointments (with times displayed in your time zone)
he: פגישות שהוחמצו (כאשר השעות מוצגות באזור הזמן שלך)

en: Modify
he: עריכה

en: Modify Questionnaire
he: שנה שאלון

en: Modify case outcome
he: שנה את תוצאות המקרה

en: Modify operator skills
he: שנה את כישורי המפעיל

en: Modify report
he: שנה את הדוח

en: Modify responses for this case
he: שנה את התגובות למקרה זה

en: Modify time slots
he: שנה משבצות זמן

en: Mon
he: שני

en: Monday
he: שני

en: Monitor VoIP Process
he: צג תהליך VoIP

en: Monitor system wide case sorting
he: נטר מקרי סינון רחבים במערכת

en: My appointments
he: הפגישות שלי

en: NO Call history records for Your query
he: אין רשומות שיחות היסטוריית עבור השאילתה שלך

en: NO active Lime surveys available
he: אין סקר זמן ופעיל של מערכת הסקרים ליים

en: NO such client
he: אין לקוח כזה

en: NOOOO...
he: לאאאא....

en: NOT CONTACTED
he: לא נוצר קשר

en: NOTICE!  Please, check your user righs to edit client permissions or contact your superviser.
he: הודעה! אנא בדוק את טענות המשתמש שלך לעריכת הרשאות הלקוח או צור קשר עם המפקח שלך.

en: Name
he: שם

en: Name for questionnaire:
he: שם השאלון:

en: Never
he: לעולם לא

en: New Sample Variable Name
he: שם משתנה חדש למדגם

en: New outcome not saved
he: תוצאה חדשה לא נשמרה

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: New samples available to call
he: מדגמים חדשים הזמינים להתקשרות

en: No
he: לא

en: No VoIP
he: VoIP - אין

en: No answer
he: ללא מענה

en: No appointments for this case
he: אין פגישות למקרה זה

en: No appointments made
he: לא נוצר פגישה

en: No call
he: אין שיחות

en: No call attempts without calls
he: אין ניסיונות שיחה ללא שיחות

en: No call available
he: אין שיחה זמינה

en: No calls ever made
he: לא בוצעו שיחות בעבר

en: No calls for this questionnaire
he: אין קריאות לשאלון זה

en: No calls for this quota
he: אין קריאות למכסה זו

en: No calls for this sample
he: אין שיחות לדוגמא זו

en: No calls made
he: לא בוצעו שיחות

en: No calls made for this project
he: לא נעשות שיחות בפרוייקט זה

en: No calls made for this shift
he: לא בוצעו שיחות למשמרת זו

en: No case
he: אין מקרה

en: No case available
he: אין מקרה זמין

en: No cases currently available to call
he: אין כרגע פניות להתקשרות

en: No cases with this outcome
he: אין מקרים עם תוצאה זו

en: No eligible respondent
he: משיב לא מתאים

en: No eligible respondent (person never available on this number)
he: אין משיב כשיר (אדם מעולם לא זמין במספר זה)

en: No extensions
he: אין שלוחות

en: No future appointments
he: אין פגישות עתידיות

en: No future appointments scheduled
he: אין פגישות שנקבעו לעתיד

en: No future shifts scheduled
he: לא נקבעו משמרות עתידיות

en: No labels defined for this question
he: לא הוגדרו תוויות לשאלה זו

en: No missed appointments
he: אין פגישות שהוחמצו

en: No more numbers to call
he: אין יותר מספרים לחיוג

en: No more than one field may be a token field
he: לא יותר משדה אחד עשוי להיות שדה סמלי

en: No notes
he: אין הערות

en: No operator
he: אין מפעיל

en: No operators assigned
he: לא הוקצו אופרטורים

en: No outcomes recorded for this questionnaire
he: לא נרשמו תוצאות לשאלון זה

en: No outcomes recorded for this sample
he: לא נרשמו תוצאות עבור מדגם זה

en: No previous shift
he: אין משמרת קודמת

en: No respondent selection (go straight to questionnaire)
he: אין בחירת משיבים (עבור ישר לשאלון)

en: No sample data for this case
he: אין נתוני מדגם למקרה זה

en: No samples assigned
he: לא הוקצו דוגמאות

en: No samples assigned to questionnaires
he: לא הוקצו דוגמאות לשאלונים

en: No samples assigned to this questionnaire.
he: לא הוקצו דוגמאות לשאלון זה.

en: No samples selected for this questionnaire
he: לא נבחרו מדגמים עבור שאלון זה

en: No shift
he: אין משמרת

en: No shift reports: Add report
he: תוצאות שיחות המפעיל

en: No shifts defined for this questionnaire
he: לא הוגדרו משמרות לשאלון זה

en: No shifts for this project
he: אין משמרות לפרויקט הזה

en: No such case id, or case set to a final outcome, or case currently assigned to an operator
he: אין מזהה מקרה כזה, או מקרה שמוגדר לתוצאה סופית, או מקרה שהוקצה כרגע למפעיל

en: No time slot group set
he: לא נקבעה קבוצת משבצת זמן

en: No time slots
he: אין משבצות זמן

en: No, Thank you, go to
he: לא, תודה לך, לך ל

en: Non contact
he: לא איש קשר

en: Non contact (person not currently available on this number: no appointment made)
he: אין קשר (אדם אינו זמין כעת במספר זה: לא נקבע פגישה)

en: Not Answered
he: לא נענה

en: Not Contacted
he: לא יצרו קשר

en: Not assigned, select to assign
he: לא מוקצה, בחר להקצות

en: Not attempted or worked
he: לא ניסיתי ולא עבד

en: Not called
he: לא חויג

en: Not on a call
he: לא בשיחה

en: Not on a call, so not beginning a recording
he: לא בשיחה , אז לא הותחל הקלטה

en: Not on an appointment
he: לא בפגישה

en: Not yet called
he: עדיין לא התקשרו

en: Note
he: הערה

en: Notes
he: הערות

en: Now modify case outcome
he: כעת שנה את תוצאות המקרה

en: Number
he: מספר

en: Number called
he: מספר התקשר

en: Number of answering machine messages left
he: נותרו מספר הודעות משיבון

en: Number of answering machine messages to leave per case
he: מספר הודעות בתא הקולי שיש להשאיר לכל מקרה

en: Number of call attempts
he: מספר ניסיונות השיחה

en: Number of calls
he: מספר שיחות

en: Number of cases
he: מספר מקרים

en: Number to call:
he: מספר לחיוג

en: OK
he: אישור

en: On an appointment
he: בפגישה

en: Only completed responses that have answered the following will be counted
he: רק התשובות שהושלמו וענו על הדברים הבאים ייספרו

en: Only generate cases where there is a valid email attached?
he: צור רק מקרים שבהם מצורף מייל תקף?

en: Operator
he: מפעיל

en: Operator Automatically logged out after:
he: המפעיל אוטומטי יתנתק לאחר:

en: Operator Performance
he: ביצועי מפעיל

en: Operator call outcomes
he: תוצאות שיחות המפעיל

en: Operator list
he: רשימת מפעילים

en: Operator management
he: ניהול מפעיל

en: Operator panel
he: לוח מפעיל

en: Operator performance
he: ביצועי מפעיל

en: Operator skills
he: כישורי מפעיל

en: Operator username for last call
he: שם המשתמש של המפעיל לשיחה האחרונה

en: Operator who called
he: מפעיל שהתקשר

en: Operators
he: מפעילים

en: Order
he: סדר

en: Other, Referred to Supervisor (Eligible)
he: אחר, מופנה לממונה (כשיר)

en: Other, Referred to Supervisor (Unknown eligibility)
he: אחר, מופנה לממונה (זכאות לא ידועה)

en: Out of sample
he: מחוץ למדגם

en: Outcome
he: תוצאה

en: Outcome ID
he: מזהה התוצאה

en: Outcome description
he: תיאור התוצאה

en: Outcome of last process run (if any)
he: התוצאה של ריצת התהליך האחרונה (אם קיימת)

en: Outcome type
he: סוג התוצאה

en: Outcomes for questionnaire
he: תוצאות השאלון

en: Overall
he: כולל

en: Overall performance report
he: דו"ח ביצועים כולל

en: POSSIBLE ERROR: Row quota reached for this quota
he: שגיאה אפשרית: מכסת שורה הושגה עבור מכסה זו

en: Password
he: סיסמא

en: Password with
he: סיסמא עם

en: Performance
he: ביצועים

en: Permanent outcome
he: תוצאה קבועה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Physically or mentally unable/incompetent
he: לא מסוגל/לא כשיר מבחינה פיזית או נפשית

en: Please check imported file matches column count and names from original sample file, go back in your browser and fix the problem
he: בדוק את התאמת מספר הקבצים המיובאים ושמות מהקובץ לדוגמה המקורי, חזור בדפדפן ותקן את הבעיה

en: Please check imported file, go back in your browser and fix the problem
he: בדוק את הקובץ המיובא, חזור לדפדפן ותקן את הבעיה

en: Please check the case id's, appointment start and end times and notes are correct before accepting below
he: אנא בדוק את מזהה של המקרה, זמני ההתחלה והסיום של הפגישה וההערות נכונות לפני שתקבל להלן

en: Please click on:
he: אנא לחץ על:

en: Please confirm you wish to delete the questionnaire
he: אנא אשר שברצונך למחוק את השאלון

en: Please make sure the username is unique
he: אנא ודא כי שם המשתמש הוא ייחודי

en: Please select a questionnaire
he: אנא בחר שאלון

en: Please select a quota
he: אנא בחר מכסה

en: Please select a sample
he: אנא בחר דוגמה

en: Please select a shift
he: אנא בחר משמרת

en: Please select your extension from the list below then click on 'Choose extension'
he: בחר שלוחה מהרשימה ולאחר מכן לחץ על "בחר שלוחה"

en: Please wait for this call to answer before attempting to call the supervisor
he: אנא המתן עד ששיחה זו תענה לפני שתנסה להתקשר לממונה

en: Please wait till you have ended this call to call the supervisor
he: אנא המתן עד שתסיים את השיחה כדי להתקשר לממונה

en: Possible uses:
he: שימושים אפשריים:

en: Postcode
he: מיקוד

en: Pre-fill questionnaire
he: שאלון מלא מראש

en: Prefill questionnaire:
he: מילוי שאלון מראש:

en: Press the call button to dial the number for this appointment:
he: לחץ על כפתור החיוג על מנת להתקשר למספר עבור פגישה זו

en: Primary phone number
he: מספר טלפון ראשי

en: Priority
he: עדיפות

en: Process is already closed (eg. server was rebooted)
he: התהליך כבר סגור (למשל, השרת הופעל מחדש)

en: Process is already closed (eg. server was rebooted) - click here to confirm
he: התהליך כבר סגור (למשל, השרת הופעל מחדש) - לחץ כאן לאישור

en: Project
he: פרויקט

en: Project Introduction
he: הצגת הפרויקט

en: Project Quota End
he: סיום מכסת הפרויקט

en: Project end
he: סיום פרוייקט

en: Project end text (thank you screen):
he: טקסט סיום הפרויקט (מסך תודה):

en: Project information
he: פרטי הפרוייקט

en: Project information for interviewers/operators:
he: פרטי הסקר למראיינים/מפעילים:

en: Provide a headered CSV file containing at least 3 columns - caseid, starttime and endtime. </br> Optionally you can include a note column to attach a note to the case in addition to setting an appointment. </br>Only cases that have temporary (non final) outcomes will have appointments generated, and the outcome of the case will be updated to an appointment outcome.
he: ספק קובץ CSV עם כותרת המכילה לפחות 3 עמודות - קוד מזהה מקרה, זמן התחלה וזמן סיום. </br> אופציונלי תוכל לכלול עמודת הערה לצירוף הערות למקרה בנוסף לקביעת פגישה. </br> רק במקרים שיש להם תוצאות זמניות (לא סופיות) ייווצרו פגישות, ותוצאת המקרה תעודכן לתוצאה של נקבעה פגישה.

en: Pull step Down
he: הזז צעד למטה

en: Push step Up
he: הזז צעד למעלה

en: Question by question
he: שאלה אחר שאלה

en: Questionnaire
he: שאלון

en: Questionnaire Outcomes
he: תוצאות שאלון

en: Questionnaire and Sample selection:
he: בחירת שאלון ומדגם

en: Questionnaire display mode for respondent
he: הגדרת מצב תצוגת השאלונים למשיב

en: Questionnaire for testing only?
he: האם שאלון זה לדוגמא ובדיקות בלבד?

en: Questionnaire list
he: רשימת שאלונים

en: Questionnaire management
he: ניהול שאלונים

en: Questionnaire outcomes
he: תוצאות השאלון

en: Questionnaire outcomes saved
he: תוצאות ברירת המחדל לא עודכנו

en: Questionnaire permissions
he: הרשאות שאלון

en: Questionnairies
he: שאלונים

en: Quota
he: מיכסה

en: Quota filled
he: המכסה מלאה

en: Quota management
he: ניהול מכסות

en: Quota not yet reached
he: המכסה עדיין לא הושגה

en: Quota priority (50 is default, 100 highest, 0 lowest)
he: עדיפות מכסה (50 היא ברירת מחדל, 100 הגבוהה ביותר, 0 הנמוכה ביותר)

en: Quota reached
he: המכסה הגיעה

en: Quota report
he: דו"ח מכסה

en: Quota row management
he: ניהול שורות מכסות

en: Quotas
he: מכסות

en: Random
he: אקראי

en: Rate
he: דירוג

en: Reasons:
he: סיבות:

en: Reconnected
he: מחובר מחדש

en: Record
he: הקלטה

en: Referral
he: הפנייה

en: Referrals not available for this questionnaire
he: הפנייה לא זמינה לשאלון זה

en: Refusal Outcomes (respondent refused)
he: תוצאות סירוב (המשיב סירב)

en: Refusal Rate 1
he: סירוב דירוג 1

en: Registered
he: רשום

en: Remain in sample
he: הישאר בדוגמא

en: Remove
he: הסרה

en: Remove Timezone
he: הסר אזור זמן

en: Remove all sample details and contact numbers from this case
he: הסר את כל פרטי המדגם ומספרי אנשי הקשר מהמקרה הזה

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename, Set viewing permissions & Manage sample variables
he: שנה שם, הגדר הרשאות צפייה ונהל משתני דוגמה

en: Report
he: דוח

en: Report type
he: סוג דוח

en: Reports for this shift
he: דוחות עבור משמרת זו

en: Requesting
he: מבקש

en: Requesting call
he: מבקש שיחה

en: Require note
he: דורש הערה

en: Requires coding
he: מצריך קידוד

en: Reset
he: איפוס

en: Respondent
he: המשיב

en: Respondent Dead
he: המשיב נפטר

en: Respondent Selection
he: בחירת המשיב

en: Respondent Selector
he: בורר משיב

en: Respondent Time
he: זמן המשיב

en: Respondent TimeZone
he: אזור הזמן של המשיב

en: Respondent first name
he: שם פרטי של המשיב

en: Respondent language problem
he: בעיית שפה אצל המשיב

en: Respondent last name
he: שם משפחה של המשיב

en: Respondent selection callback (already started questionnaire):
he: התקשרות חוזרת לבחירת המשיבים (שאלון שכבר התחיל):

en: Respondent selection introduction:
he: מבוא בחירת המשיב:

en: Respondent selection project introduction:
he: מבוא פרויקט בחירת המשיבים:

en: Respondent selection type:
he: בחירת סוג המשיב:

en: Respondent:
he: משיב

en: Response Rate 1
he: דירוג תגובה 1

en: Restart
he: התחל מחדש

en: Restrict appointments to shifts?
he: הגבל האפשרות לקביעת פגישה רק לשעות המשמרת המוגדרת?

en: Restrict work to shifts?
he: הגבל שעות העבודה למשמרות?

en: Restrictions based on answered questions
he: הגבלות המבוססות על שאלות שנענו

en: Restrictions based on sample records
he: הגבלות המבוססות על רשומות מדגם

en: Result
he: תוצאה

en: Results
he: תוצאות

en: Ringing
he: מצלצל

en: Running process:
he: תהליך הרצה:

en: SGQ code
he: קוד SGQ

en: SGQA code
he: קוד SGQA

en: Sample
he: מדגם

en: Sample ID
he: מזהה לדוגמא

en: Sample Remaining
he: דוגמא שנותרה

en: Sample Used
he: דוגמה בשימוש

en: Sample call attempt
he: ניסיון שיחה לדוגמה

en: Sample call attempts report
he: דוח על ניסיונות שיחה לדוגמה

en: Sample description
he: תיאור דוגמית

en: Sample details
he: פרטי מדגם

en: Sample id
he: מזהה דוגמא

en: Sample list
he: רשימת דוגמאות

en: Sample management
he: ניהול לדוגמא

en: Sample record
he: רשומה לדוגמא

en: Sample status
he: סטטוס לדוגמא

en: Sample var ID
he: קוד מזהה משתנה מדגם

en: Sample variable
he: משתנה לדוגמא

en: Sample variable (Column)
he: משתנה לדוגמא (עמודה)

en: Sample:
he: מדגם:

en: Samples
he: דגימות

en: Samples assigned to questionnaire
he: מדגמים שהוקצו לשאלון

en: Samples selected for this questionnaire
he: מדגמים אשר נבחרו עבור סקר זה

en: Sat
he: שבת

en: Saturday
he: שבת

en: Saturdays
he: שבתות

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Save changes to restriction times
he: שמור שינויים בזמני ההגבלה

en: Save changes to shifts
he: שמור שינויים במשמרות

en: Save changes to time slot group
he: שמור שינויים בקבוצת משבצת הזמן

en: Save custom Outcome
he: שמור תוצאה מותאמת אישית

en: Save questionnaire outcomes
he: שמור את תוצאות השאלון

en: Schedule Appointment
he: קבע פגישה

en: Search the sample
he: חפש במדגם

en: Search this sample
he: חפש את הדוגמא הזאת

en: Search within this sample
he: מוקצה למזהה התיק:

en: Secs
he: שניות

en: Select
he: בחירה

en: Select Question
he: בחר שאלה

en: Select a question for the quota
he: בחר שאלה למכסה

en: Select a question to pre fill
he: בחר שאלה למילוי מוקדם

en: Select a questionnaire
he: בחר שאלון

en: Select a respondent
he: בחר השבה

en: Select a sample
he: בחר דוגמא

en: Select an outcome to assign generated cases to
he: בחר תוצאה שאליה תקצה מקרים שנוצרו

en: Select bulk appointment CSV file to upload
he: בחר קובץ CSV של מינוי בכמות גדולה להעלאה

en: Select case
he: בחר מקרה

en: Select case from list of cases referred to the supervisor:
he: בחר מקרה מרשימת המקרים המופנים לממונה:

en: Select columns to import
he: בחר עמודות לייבוא

en: Select extension
he: בחר שלוחה

en: Select file
he: בחר קובץ

en: Select file to upload
he: בחר קובץ להעלאה

en: Select from sample randomly?
he: לבחור מתוך המדגם באופן אקראי?

en: Select groups to limit availability (Selecting none means always available)
he: בחר קבוצות כדי להגביל את הזמינות (בחירה באחת מהאמצעים תמיד זמינה)

en: Select limesurvey instrument:
he: בחר כלי מערכת הסקרים של ליים

en: Select phone number to dial:
he: בחר מספר טלפון לחיוג

en: Select phone number:
he: בחר מספר טלפון:

en: Select sample
he: בחר דוגמא

en: Select sample:
he: בחר מדגם:

en: Select week
he: בחר שבוע

en: Select which fields from this sample to deidentify. </p> Deidentified fields will be permanently deleted from the sample.
he: בחר אילו שדות מתוך המדגם הזה לזיהוי. </p> שדות לא מזוהים יימחקו לצמיתות מהמדגם.

en: Select year
he: בחר שנה

en: Selected file column name
he: שם עמודת הקובץ שנבחר

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Self completed online
he: הושלם התחברות עצמית

en: Self completion email invitation sent
he: נשלחה הזמנה בדוא"ל להשלמה עצמית

en: Self completion email not available for this questionnaire
he: אימייל להשלמה עצמית אינו זמין לשאלון זה

en: Self completion invitation sent via email to
he: הזמנה להשלמה עצמית נשלחה בדוא"ל אל

en: Self completion refused via opt out function
he: השלמה עצמית נדחתה באמצעות פונקציית ביטול הצטרפות

en: Send
he: שליחה

en: Send invitation
he: שלח הזמנה

en: Send invitation and Hang up
he: שלח השמנה ונתק

en: Sequential
he: סדרתי

en: Sequentially
he: רציף

en: Set BOSH URL
he: הגדר כתובת רשת של BOSH

en: Set Timezones
he: הגדר אזורי זמן

en: Set a case outcome
he: קבעו תוצאת מקרה

en: Set an outcome for this call
he: קבע תוצאה לשיחה זו

en: Set call restriction times
he: הגדר זמני הגבלת שיחות

en: Set centre information
he: הגדר מידע במרכז

en: Set default
he: קביעה כברירת מחדל

en: Set default outcomes
he: הגדר תוצאות ברירת מחדל

en: Set default shift times
he: הגדר זמני משמרות ברירת מחדל

en: Set default timezone
he: הגדר אזור זמן ברירת מחדל

en: Set default timezone list
he: הגדר רשימת ברירת מחדל של אזור הזמן

en: Set outcome
he: קבע תוצאה

en: Set outcomes
he: הגדרת תוצאות

en: Set priority
he: קבע עדיפות

en: Set questionnaire outcomes
he: קבע את תוצאות השאלון

en: Set values for questionnaire to prefill
he: הגדר ערכים לשאלון למילוי מוקדם

en: Set which types of cases will be made available to each operator. </br> Please note that all operators will be allowed to assign all possible outcomes to a case. This restricts which ones will be assigned to an operator.
he: הגדר אילו סוגי מקרים יהיו זמינים לכל מפעיל. </br> שים לב שכל המפעילים יורשו להקצות את כל התוצאות האפשריות למקרה. זה מגביל אילו מהם יוקצו למפעיל.

en: Settings
he: הגדרות

en: Shift List
he: רשימת משמרות

en: Shift end
he: סיום משמרת

en: Shift from:
he: מעבר מ:

en: Shift management
he: ניהול משמרות

en: Shift report
he: דו"ח משמרות

en: Shift reports
he: משמרות דיווחים

en: Shift start
he: תחילת משמרת

en: Shift time
he: זמן המשמרת

en: Shifts
he: משמרות

en: Shifts allow you to restrict appointments being made, and interviewers to working on a particlar project at defined times.
he: משמרות מאפשרות לך להגביל את קביעת הפגישות, ומראיינים לעבודה על פרויקט מסוים בזמנים מוגדרים.

en: Should the priority be automatically updated based on the number of completions in this quota?
he: האם יש לעדכן את העדיפות באופן אוטומטי בהתבסס על מספר ההשלמות במכסה זו?

en: Show details
he: הצג פרטים

en: Show to operator?
he: להציג למפעיל

en: Smth wrong with selected field types. </br>Please check again var types selection and/or  fields that you supposed to delete.
he: טעות בשני סוגי השדות שנבחרו. </br> אנא בדוק שוב את מבחר סוגי השדות ו/או שדות שאתה אמור למחוק.

en: Soft Refusal, Other
he: סירוב רך, אחר

en: Soft Refusal, Respondent
he: סירוב רך, המשיב

en: Sorry to bother you, I have called the wrong number
he: מתנצל על ההטרדה, חייגתי למספר שגוי

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Sort order for questionnaire samples
he: מיין סדר השאלונים לדוגמא

en: Sort questionnaire samples
he: מיין דוגמאות לשאלונים

en: Sorting cases for
he: מיון מקרים עבור

en: Sorting cases process starting
he: תהליך מיון המקרים מתחיל

en: Standby
he: המתנה

en: Start
he: התחלה

en: Start REC
he: התחל הקלטה

en: Start Time
he: זמן התחלה

en: Start and monitor VoIP
he: התחל ופקח על VoIP

en: Start time
he: שעת התחלה

en: State
he: מדינה

en: Status
he: סטטוס

en: Stop REC
he: עצור הקלטה

en: Stop calling this sample when:
he: הפסק לתקשר לדוגמא זו כאשר:

en: Stop the manual recording now...
he: עצור ידנית את ההקלטה

en: Stopping recording...
he: הפסקה הקלטה

en: Strata
he: רְבָדִים

en: String
he: מחרוזת

en: Successfully imported sample
he: מדגם מיובא בהצלחה

en: Successfully inserted
he: הוכנס בהצלחה

en: Successfully updated sample
he: המדגם עודכן בהצלחה

en: Successfully updated user
he: משתמש עודכן בהצלחה

en: Sun
he: ראשון

en: Sunday
he: ראשון

en: Supervisor
he: מפקח

en: Supervisor Outcomes (referred to supervisor)
he: תוצאות ממונה (מופנה לממונה)

en: Supervisor XMPP/Jabber id
he: מזהה XMPP/Jabber של הממונה

en: Supervisor chat
he: שיחה עם מפקח

en: Supervisor chat is not enabled
he: צ'אט מפקח אינו מופעל

en: Supervisor functions
he: פונקציות של מפקח

en: Supervisor is available
he: מפקח זמין

en: Supervisor not available
he: מפקח לא זמין

en: Surname
he: שם משפחה

en: Survey
he: סקר

en: Survey is
he: סקר הוא

en: System automatically closed case as not closed for more than 24 hours
he: המערכת נסגרת באופן אוטומטי כיוון שלא נסגר במשך יותר מ 24 שעות

en: System settings
he: הגדרות המערכת

en: System wide case sorting
he: מיון מקרים בכלל המערכת

en: System wide case sorting is periodically (via SYSTEM_SORT_MINUTES configuration directive) sorting cases on a system wide basis instead of finding the most appropriate case each time an operator requests a new case. This may increase performance where there are a large number of cases or complex quotas in place. If you are not experiencing any performance problems, it is not recommended to use this feature.
he: מיון תיקים רחב במערכת הוא מדי פעם (באמצעות הוראת התצורה SYSTEM_SORT_MINUTES מיון) תיקי מיון על בסיס כלל המערכת במקום למצוא את המקרה המתאים ביותר בכל פעם שמפעיל מבקש תיק חדש. הדבר עשוי להגביר את הביצועים כאשר יש מספר רב של מקרים או מכסות מורכבות. אם אינך נתקל בבעיות ביצועים, לא מומלץ להשתמש בתכונה זו.

en: Technical phone problems
he: בעיות טכניות בטלפון

en: Temporary Outcomes (normal cases)
he: תוצאות זמניות (מקרים רגילים)

en: The appointment has been deleted. Now you must modify the case outcome
he: המקרה נמחק. כעת עליך לשנות את תוצאת המקרה.

en: The code value to compare
he: ערך הקוד להשוואה

en: The email address is not valid
he: כתובת הדוא"ל אינה חוקית

en: The email did not send
he: המייל לא נשלח

en: The file does not contain at least caseid, starttime and endtime columns. Please try again.
he: הקובץ אינו מכיל לפחות עמודות של קוד מזהה מקרה, התחלה ושעת סיום. בבקשה נסה שוב.

en: The last call completed this call attempt
he: השיחה האחרונה השלימה את ניסיון החיוג הזה

en: The number of completions to stop calling at
he: מספר ההשלמות שיש להפסיק להתקשר אליהן

en: The questionnaire will be deleted from queXS including call history, cases, case notes, respondent details, appointments and the links between operators, clients and the questionnaire
he: השאלון יימחק מ- queXS כולל היסטוריית שיחות, מקרים, הערות מקרה, פרטי משיב, פגישות והקישורים בין מפעילים, לקוחות והשאלון

en: The type of comparison
he: סוג ההשוואה

en: The username and extension must be unique for each operator.
he: שם המשתמש והתוסף חייבים להיות ייחודיים עבור כל מפעיל.

en: The value to pre fill
he: הערך למילוי מראש

en: There are no call attempt time slots selected for this questionnaire
he: לא נבחרו משבצות זמן לניסיון שיחה לשאלון זה

en: There are no call attempt time slots selected for this questionnaire sample
he: לא נבחרו משבצות זמן לניסיון שיחה למדגם שאלון זו

en: There are no extensions available, please contact the supervisor or click below to try again for an available extension
he: אין שלוחות זמינות , אנא צור קשר עם הממונה לכך או לחץ למטה כדי לחפש שוב שלוחה זמינה

en: There are no questionnaires assigned to you
he: לא מוקצים לך שאלונים

en: There are no time slots groups selected for this questionnaire
he: לא נבחרו קבוצות משבצות זמן לשאלון זה

en: There is no case currently available
he: כרגע אין מקרה זמין

en: There's no data in this sample.  Probably was deidentified earlier.
he: אין נתונים במדגם זה. כנראה זוהתה קודם לכן.

en: This project
he: פרוייקט הזה

en: This report does not exist in the database
he: דוח זה אינו קיים במסד הנתונים

en: This sample will be limited to number of completions set in quota
he: מדגם זה יוגבל למספר ההשלמות שנקבע במכסה

en: This shift
he: השינוי הזה

en: This task took
he: משימה זאת נלקחה

en: Thu
he: חמישי

en: Thursday
he: חמישי

en: Time NOW
he: זמן עכשיו

en: Time Zone:
he: אזור זמן:

en: Time diff to Default Time zone
he: הפרש זמן לאזור הזמן המוגדר כברירת מחדל

en: Time on call
he: זמן בשיחה

en: Time slot
he: מרווח זמן

en: Time slot groups
he: קבוצות משבצות זמן

en: Time slot name
he: אין משבצות זמן

en: Time slots
he: חריצי זמן

en: Time slots NOT defined
he: משבצות זמן לא מוגדרות

en: Time slots and shifts
he: משבצות זמן ומשמרות

en: Time slots define periods of time during particular days of the week. These are used for the availability function and also the call attempt time slot function.
he: משבצות זמן מגדירות פרקי זמן במהלך ימים מסוימים בשבוע. אלה משמשים לפונקציית הזמינות וגם לפונקציית חריץ הזמן לניסיון שיחה.

en: Time slots groups selected for this questionnaire
he: קבוצות משבצות זמן שנבחרו לשאלון זה

en: TimeZones list
he: רשימת אזורי זמן

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Timezone list
he: רשימת אזור זמן

en: Timezone name
he: שם אזור זמן

en: To Row quotas
he: למכסות שורה

en: To be coded
he: להיות מקודד

en: To quota report
he: לדוח מכסות

en: Token
he: סימן(Token)

en: Tokens table exists for Limesurvey questionnaire:
he: טבלת אסימונים (Tokens) קיימת עבור שאלון Limesurvey:

en: Top CPH
he: הכי הרבה שיחות פר לשעה

en: Top CPH for this shift
he: הכי הרבה שיחות פר שעה במשמרת

en: Total
he: סך הכול

en: Total completions
he: סה"כ השלמות

en: Total interview time over all calls (mins)
he: זמן ראיון כולל על כל השיחות (דקות)

en: Total sample
he: סה"כ דוגמאות

en: Total time
he: זמן כולל

en: Try again
he: נסה שוב

en: Try another
he: נסה אחרת

en: Try another number
he: נסה מספר אחר

en: Try calling the supervisor
he: נסה להתקשר לממונה

en: Tue
he: שלישי

en: Tuesday
he: שלישי

en: UP
he: למעלה

en: URL to forward respondents on self completion (required)
he: כתובת האתר להעברת המשיבים בסיום עצמי (חובה)

en: Unassign
he: בטל את ההקצאה

en: Unassign sample
he: בטל את הקצאת המדגם

en: Unassign the operator from this extension to be able to delete it
he: בטל את ההקצאה של המפעיל מהשלוחה הזו כדי שתוכל למחוק אותו

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Unregistered
he: לא רשום

en: Unspecified Appointment - Other
he: פגישה לא צוינה - אחר

en: Unspecified Appointment - Respondent
he: פגישה לא צוינה - משיב

en: Update
he: עדכון

en: Update Questionnaire
he: עדכן שאלון

en: Update case availability
he: עדכן את זמינות המקרים

en: Update centre information
he: עדכון מידע במרכז

en: Update client data
he: עדכן נתוני לקוח

en: Update default outcomes
he: עדכן את תוצאות ברירת המחדל

en: Update error
he: שגיאת עדכון

en: Update operator
he: עדכון מפעיל

en: Update priorities
he: עדכן סדרי עדיפויות

en: Updated
he: עדכון

en: Upload file
he: העלאת קובץ

en: Use basic respondent selection text (below)
he: השתמש בטקסט בחירת המשיב הבסיסי (להלן)

en: Use shift?
he: השתמש במשמרת?

en: Username
he: שם משתמש

en: Uses VoIP
he: משתמש ב- VoIP

en: Uses chat
he: משתמש בצ'אט

en: Validating and uploading
he: אימות והעלאה

en: Value
he: ערך

en: Var
he: משתנה

en: Var type
he: סוג משתנה

en: Variable Type
he: סוג משתנה

en: View operator performance
he: צפה בביצועי המפעיל

en: View shift reports
he: צפה בדוחות משמרת

en: View summary results
he: צפה בתוצאות סיכום

en: Viewing permissions
he: צפייה בהרשאות

en: Visible?
he: גלוי?

en: VoIP ON/Off
he: VoIP הפעלה/כיבוי

en: VoIP Off
he: VoIP - כבוי

en: VoIP Offline
he: VoIP לא מקוון

en: VoIP On
he: VoIP  - מופעל

en: VoIP Online
he: VoIP מקוון

en: VoIP Status
he: סטטוס VoIP

en: WARNING !
he: אַזהָרָה

en: Wed
he: רביעי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Weekday afternoons (After 12pm but before 6pm)
he: אחר הצהריים בימי חול (אחרי 12:00 אבל לפני 18:00)

en: Weekday mornings (Before 12pm)
he: בבוקר בימי חול (לפני 12:00)

en: Weight
he: משקל

en: Weighting (relative number of calls in this slot)
he: שקלול (מספר יחסי של שיחות בחריץ זה)

en: Will call case
he: יתקשר למקרה

en: Will dial in
he: יחייג

en: Will end case in
he: יסיים את המקרה ב

en: Win .bat file
he: קובץ Win .bat

en: Win file
he: קובץ Win

en: Work has ended. That is it
he: העבודה הסתיימה. זהו זה

en: Work history
he: היסטורית עבודה

en: Yes
he: כן

en: Yes - Continue
he: כן - המשך

en: Yes - Continue where we left off
he: כן - תמשיך מהיכן שהפסקנו

en: You are not a valid client
he: איך תקף כלקוח

en: You can assign a client to a particular project with
he: אתה יכול להקצות לקוח לפרויקט מסוים עם

en: You do not have permission to access this area
he: אין לך הרשאה לגשת לאזור זה

en: You have been automatically logged out of work due to inactivity
he: הוצאת אוטומטית מהעבודה עקב חוסר פעילות

en: You have been unassigned from your extension
he: בוטלה ההקצאה שלך מהשלוחה שלך

en: You have not been assigned a case therefore cannot create an appointment
he: לא הוקצה לך מקרה ולכן אינך יכול ליצור פגישה

en: You may now close this window
he: כעת תוכל לסגור חלון זה

en: You must be an operator (as well as have administrator access) to add/edit shifts
he: עליך להיות מפעיל (כמו גם בעל גישת מנהל) כדי להוסיף/לערוך משמרות

en: You must select one and one only Primary Phone number
he: עליך לבחור מספר טלפון ראשי אחד ואחד בלבד

en: You must supply a primary phone number
he: עליך לספק מספר טלפון ראשי

en: Your VoIP extension is not active. Please activate VoIP by clicking once on the red button that says 'VoIP Off'
he: סיומת ה- VoIP שלך אינה פעילה. אנא הפעל את VoIP על ידי לחיצה אחת על הכפתור האדום שאומר 'VoIP כבוי'

en: Your VoIP extension is not enabled. Please close this window and enable VoIP by clicking once on the red button that says 'VoIP Off'
he: הרחבת VoIP איננה מופעלת, נא לסגור חלון זה ולהפעיל את הרחבת VoIP ע"י לחיצה אחת על הכפתור האדום אשר רשום עליו "VoIP כבוי"

en: Your database does not have timezones installed, please see here for details
he: למסד הנתונים שלך לא מותקנים אזורי זמן, אנא ראה כאן לפרטים

en: afternoon
he: אחר הצהריים

en: by Operator
he: על פי מפעיל

en: by Questionnaire
he: על פי שאלון

en: call attempts with no calls
he: ניסיונות שיחה ללא שיחות

en: characters
he: תווים

en: characters long
he: אורך תווים

en: click here to confirm
he: לחץ כאן לאישור

en: close
he: סגור

en: closed
he: סגור

en: complete
he: הושלם

en: completions
he: השלמות

en: evening
he: ערב

en: for
he: עבור

en: from questionnaire:
he: מהשאלון

en: is already in use
he: כבר נמצא בשימוש

en: is not set
he: לא מוגדר

en: leave blank to keep existing password
he: השאר ריק כדי לשמור את הסיסמה הקיימת

en: linked to survey
he: מקושר לסקר

en: minutes
he: דקות

en: morning
he: בוקר

en: new
he: חדש

en: next
he: הבא

en: offline
he: לא מחובר

en: on
he: ב

en: online
he: מחובר

en: open
he: פתוח

en: operator
he: מפעיל

en: or
he: או

en: or: Select pre fill from sample list
he: או: בחר מילוי מראש מרשימת הדוגמאות

en: queXS Administration
he: מנהל queXS

en: queXS: Number of answering machine messages left
he: queXS: מספר ההודעות למשיבון שנותרו

en: queXS: Number of call attempts
he: queXS: מספר נסיונות שיחה

en: queXS: On appointment?
he: queXS:בפגישה?

en: queXS: Percentage complete
he: queXS: אחוז שהושלם

en: questionnaire
he: שְׁאֵלוֹן

en: sample
he: דוגמא

en: saved
he: נשמר

en: seconds
he: שניות

en: such as SIP/1000
he: לדוגמא spi/6723

en: till
he: עד

en: to display call script
he: להצגת סקריפט שיחה

en: with ID
he: עם קוד מזהה

en: {Respondent:firstName} First name of the respondent
he: {משיב: firstName} שמו הפרטי של המשיב

en: {Respondent:lastName} Last name of the respondent
he: {משיב: lastName} שם המשפחה של המשיב

en: {Sample:var} A record from the sample where the column name is 'var'
he: {Sample: var} רשומה מהמדגם שבה שם העמודה הוא 'var'
