quexs - en to lt translation catalogue (449 entries)

en:  on
lt:  ant

en:  till
lt:  iki

en:  unassigned case(s) available within the specified call restrictions
lt:  Nepriskirti atvejai galimi dėl specifinių skambučių apribojimų

en: (requires activity on the VoIP Server to take effect)
lt: (tam kad gauti rezultatą reikalingas veiksmas VoIP serveryje)

en: Accept appointment from
lt: Priimti perskambinimą iš

en: Accidental hang up or temporary phone problem
lt: Atsitiktinis telefono padėjimas ar laikina telefono problema

en: Add Timezone
lt: Pridėti laiko zoną

en: Add a Timezone:
lt: Pridėkite Laiko juostą:

en: Add a client
lt: Pridėti klientą

en: Add a sample to this questionnaire:
lt: Įkelti atranką šiam klausimynui

en: Add an operator
lt: Pridėkite operatorių

en: Add clients to the system
lt: Pridėti klientų į sistemą

en: Add new phone number
lt: Pridėti naują numerį

en: Add new phone number (with area code, eg 0398761234):
lt: Pridėti naują numerį ( pilnu formatu)

en: Add note
lt: Pridėti pastabą

en: Add operators to the system
lt: Prideti operatorius

en: Add pre fill
lt: Priedėti automatinį užpildymą

en: Add quota
lt: Pridėti kvotą

en: Add report
lt: Pridėti ataskaitą

en: Add respondent
lt: Pridėti respondentą

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Add sample
lt: Pridėti imtį

en: Add shifts
lt: Pridėti pamainas

en: Add shifts in your Time Zone
lt: Įtraukti pamainas į  Jūsų laiko juostą

en: Add this phone number
lt: Pridėti šį telefono numerį

en: Add this respondent
lt: Pridėkite šį respondentą

en: Add user
lt: Pridėti vartotoją

en: Add/Remove Timezones
lt: Pridėti/Pašalinti Laiko juostas

en: Adding a client here will allow them to access project information in the client subdirectory. You can assign a client to a particular project using the
lt: Kliento pridėjimas šioje vietoje leis jiems prieiti prie projekto informacijos klientų subdirektorijoje. Jūs galite priskirti klientą prie konkretaus projekto naudodami

en: Adding an operator here will give the user the ability to call cases
lt: Pridedant šioje vietoje

en: Administer questionnaires with Limesurvey
lt: Valdyk klausimynus su Limesurvey

en: Administrative Tools
lt: Administravimo įrankiai

en: All appointments (with times displayed in your time zone)
lt: Visi perskambinimai (su laiku jūsų laiko zonoje)

en: Answered
lt: Pakėlė ragelį

en: Answering machine
lt: Telefono atsakiklis

en: Answering machine - Not a household
lt: Autoatsakovas - ne namų ūkis

en: Appointment
lt: Perskambinimas

en: Appointment List
lt: Perskambinimų sąrašas

en: Appointment error
lt: Perskambinimo klaida

en: Appointment made
lt: Perskambinimas atliktas

en: Appointment:
lt: Perskambinimas:

en: Appointments
lt: Perskambinimai

en: Assign Operator to Questionnaire
lt: Priskirkite operatorių klausimynui

en: Assign Sample: Select sample to assign
lt: Priskirkite atranką: pasirinkite atranką priskyrimui

en: Assign client to Questionnaire
lt: Priskirti klientą klausimynui

en: Assign clients to questionnaires
lt: Priskirti klientus klausimynams

en: Assign operators to Skills
lt: Priskirti įgudžius operatoriams

en: Assign operators to questionnaires
lt: Priskirti operatorius klausimynams

en: Assign outcome
lt: Priskirti rezultatus

en: Assign outcomes to cases
lt: Priskirti rezultatus atvejams

en: Assign samples to questionnaires
lt: Priskirti imtį klausimynui

en: Assigned questionnaires:
lt: Priskirti klausimynai:

en: Assigned to questionnaire:
lt: Priskirtas klausimynui

en: Average time on a completed questionnaire
lt: Vidutinis baigto klausimyno laikas

en: Begin the manual recording now...
lt: Dabar pradeti rankinį įrašą...

en: Beginning recording...
lt: Pradeda įrašinėti...

en: Broken appointment (Implicit refusal)
lt: Nutrūkęs perskambinimas (švelnus atsisakymas)

en: Business number
lt: Darbo numeris

en: Business, government office, other organization
lt: Verslas, valstybinė institucija, kita organizacija

en: Call
lt: Skambinti

en: Call Answered
lt: Skambutis

en: Call History List
lt: Skambučių sarašas

en: Call List
lt: Skambučių sąrašas

en: Call history
lt: Skambučių istorija

en: Call list
lt: Skambučių sąrašas

en: Call restrictions:
lt: Skambučių apribojimas

en: Call/Hangup
lt: Paskambinti/Padėti ragelį

en: Calling the supervisor, you may close this window
lt: Skmbina supervizoriui, Jūs galite uždaryti langą

en: Cannot connect to VoIP Server
lt: Neįmanoma prisijungti prie VoIP serverio

en: Case History List
lt: Atvejų istorijos sąrašas

en: Case ID
lt: Bylos ID

en: Case Notes
lt: Pastabos

en: Case does not exist
lt: Atvejis neegzistuoja

en: Case id:
lt: Bylos id:

en: Case not yet started in Limesurvey
lt: Byla dar nepradėta apklausų sistemoje

en: Case notes
lt: Atvejo pastabos

en: Change outcome
lt: Pakeiskite rezultatą:

en: Choose the CSV sample file to upload:
lt: Pasirinkite CSV pavyzdžio bylą, tam kad įkelti:

en: Click here to begin monitoring the VoIP Process
lt: Spustelkite čia tam kad pradėti stebėti VoIP procesą

en: Click to remove a Timezone from the default list
lt: Spustelkite, tam, kad pašalinti Laiko juostas iš numatytojo sąrašo

en: Click to unassign
lt: Spustelkite išsiregistravimui

en: Client management
lt: Kliento valdymas

en: Code value
lt: Atsakymų reikšmės

en: Complete
lt: Užbaigta

en: Completions
lt: Užbaigimai

en: Completions on the previous shift
lt: Užpildymai prieš tai pamainoje

en: Completions per hour
lt: Užpildymu per valanda

en: Completions this shift
lt: Užpildyta šią pamainą

en: Completions this time on the previous shift
lt: Užbaigimai šį kart, prieš tai buvusioje pamainoje

en: Contact Rate 1
lt: Kontakto Rodiklis 1

en: Cooperation Rate 1
lt: Kooperacijos Rodiklis 1

en: Could not add
lt: Negalima pridėti

en: Count
lt: Skaičius

en: Create Questionnaire
lt: Sukurti Klausimyną

en: Create a new questionnaire
lt: Sukurti naują klausimyną

en: Create new questionnaire in Limesurvey
lt: Sukurti naują klausimyną Limesurvey

en: Create new report for this shift
lt: Sukurti naują ataskaitą šiai pamainaii

en: Create new respondent:
lt: Sukurti naują respondentą

en: Current completions:
lt: Šiuo metu užpildyta:

en: Current outcome
lt: Pastarasis rezultatas

en: Current outcome:
lt: Pastarasisi rezultatas:

en: Current pre fills (click to delete)
lt: Pasirinkti išankstinio pildymo nustatymai (spustelkite, kad ištrinti)

en: Current quotas (click to delete)
lt: Esamos kvotos ( norint ištrinti paspauskite čia)

en: Current shifts available:
lt: Galimi šie pakeitimai:

en: Currently no pre fills
lt: Nėra išankstinio pildymo (prefill)

en: Currently no quotas
lt: Šiuo metu nėra kvotų

en: Data output
lt: Duomenų išvedimas

en: Date
lt: Data

en: Date/Time
lt: Data/Laikas

en: Date/Time call start
lt: Data/Laikas skambučio pradžia

en: Day
lt: Diena

en: Definite Appointment - Other
lt: Užtikrintas perskambinimas - Kita

en: Definite Appointment - Respondent
lt: Užtikrintas perskambinimas - Respondentas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description for file:
lt: Bylos aprašymas:

en: Disconnected number
lt: Nutrūkęs skambutis

en: Display
lt: Monitorius

en: Display Appointments
lt: Perskambinimų Peržiūra

en: Display all future appointments
lt: Nurodykite visus ateities perskambinimus

en: Do not leave a message, please hang up
lt: Nepalikinėkite žinutės, dėkite ragelį

en: Download all data for this questionnaire
lt: Atsisiųskite visus klausimyno duomenis

en: Download data for this sample
lt: Atsisiųskite klausimyno duomenis

en: Download key file: select sample var
lt: Atsisiųskite pagrindinį failą: pasirinkite sąrašo parametrą

en: Drawn from sample
lt: Išėmimas iš pavyzdžio

en: Duplicate name
lt: Dubliuoti vardą

en: ERROR: Cannot find questionnaires with LimeSurvey ID's
lt: KLAIDA: Negalima rasti klausimynų su LimeSurvey ID

en: ERROR: No questionnaires assigned to you
lt: Klaida: Jokio priskirto klausimyno

en: ERROR: No shifts at this time
lt: Klaida: Jokios pamainos šiuo metu

en: ERROR: No tokens table defined for LimeSurvey questionnaire
lt: KLAIDA: nėra Limesurvey klausimynui nustatytos tokenų lentelės

en: ERROR: Quota reached for this question
lt: Klaida: Kvota buvo pasiekta šiam klausimui

en: ERROR: There are no cases available that fall within call restrictions
lt: KLAIDA: nėra prieinamų atvejų, kurie iškrito dėl skambinimo apribojimų

en: ERROR: You do not have server side authentication enabled therefore queXS cannot determine which user is accessing the system.
lt: Klaida: Jūs neturite tinkamo prisijungimo tam, kad sistema nustatytų vartotojo teises.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit appointment
lt: Keisti perskambinimą

en: Edit report for this shift
lt: Redaguoti šios pamainos ataskaitą

en: End
lt: Pabaiga

en: End Time
lt: Baigimo laikas

en: End call with outcome: Accidental hang up
lt: Skambučio statusas: Atsitiktinai nutrūkęs pokalbis

en: End call with outcome: Answering machine Message left
lt: Baigti skambinimą su rezultatu: Autoatsakiklis, palikta žinutė

en: End call with outcome: Answering machine No message left
lt: Baigti skambinimą su rezultatu: Autoatsakiklis, nepalikta žinutė

en: End call with outcome: Business answering machine
lt: Baigti skambinimą su rezultatu: Verslo autoatsakiklis

en: End call with outcome: Business number
lt: Baigti skambutį su rezultatu: Verslo numeris

en: End call with outcome: Complete
lt: Baigti skambutį su rezultatu: Užpildyta

en: End call with outcome: No answer (ring out or busy)
lt: Skambučio statusas: Neatsakytas ( užimta arba niekas nekelia ragelio)

en: End call with outcome: No eligible respondent (person never available on this number)
lt: Skambučio statusas: netinkamas kontaktas ( asmuo nepasiekiamas šiuo numeriu)

en: End call with outcome: No eligible respondent (person not available on this number)
lt: Baigti skambinimą su rezultatu: nėra pageidaujamo respondento (asmuo nepasiekiamas šiuo numeriu)

en: End call with outcome: Non contact (person not currently available on this number: no appointment made)
lt: Skambučio statusas: Šiuo metu nepasiekiamas ( asmuo šiuo metu nepasiekiamas šiuo numeriu)

en: End call with outcome: Out of sample (already completed in another mode)
lt: Skambučio statusas: Dalyvavęs (asmuo jau dalyvavo tyrime)

en: End call with outcome: Refusal by respondent
lt: Skambučio statusas: Atsisakymas ( respondento)

en: End call with outcome: Refusal by unknown person
lt: Skambučio statusas: Atsisakymas ( nežinomo žmogaus)

en: End case
lt: Užbaigti atvejį

en: End of work
lt: Užbaigti darbą

en: End work
lt: Užbaigti darbą

en: Enter a case id or select a case from the list below:
lt: Įveskite atvejo ID arba pasirinkite atvejį iš žemiau esančio sąrašo

en: Enter a reason for this outcome before completing this case:
lt: Nurodykite tokių rezultatų priežastis, prieš užbaigdami su šiuo konkrečiu atveju:

en: Enter a value to pre fill this question with:
lt: Įrašykite duomenis išankstinio pildymo klausimmui su:

en: Enter report for this shift
lt: Įveskite ataskaitą šiam pakitimui

en: Enter standard shift start and end times for each day of the week in local time
lt: Įveskite standartinės pamainos pradžios ir pabaigos laiką, kiekvienai dienai vietiniu laiku

en: Enter the Time Zone of an operator to add:
lt: Įveskite operatoriaus Laiko juostą

en: Enter the details for creating the quota:
lt: Įrašykite detales tam, kad sukuti šią kvotą:

en: Enter the first name of an operator to add:
lt: Įveskite operatoriaus vardą, kad pridėti:

en: Enter the start and end times for each day of the week to restrict calls within
lt: Įveskite kiekvienai savaitės dienai skambučio ribojimo laiko praždią ir pabaigą

en: Enter the surname of an operator to add:
lt: Įveskite operatoriaus pavrdę, kad pridėti:

en: Enter the telephone extension number:
lt: Įveskite papildomą telefono numerį:

en: Enter the username of an operator to add:
lt: Įveskite operatoriaus vartotojo vardą, kad pridėti:

en: Error importing file. Please try again
lt: Klaida importuojant bylas

en: Error:
lt: Klaida:

en: Error: Close window
lt: Klaida: uždarykite langą

en: Existing questionnaire:
lt: Esantis klausimynas:

en: Fax/data line
lt: Faksas/Duomenų linija

en: Final Outcomes (completed, final refusal, etc)
lt: Galutinis statusas( užbaigtas, galutinis atsisakymas)

en: First name:
lt: Vardas

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Go Back
lt: Atgal

en: Go back
lt: Sugrįšti atgal

en: Go back to work
lt: Atgal  į darbą

en: Hangup
lt: Padėti ragelį

en: Hard Refusal, Other
lt: Griežtas atsisakymas dalyvauti, Kita

en: Hard Refusal, Respondent
lt: Griežtas atsisakymas, Respondentas

en: Household answering machine - Message left
lt: Autoatsakovas - Žinutė palikta

en: Household answering machine - No message left
lt: Autoatsakovas - Jokios žinutės nepalikta

en: Household level language problem
lt: Kalbos problemos (kitų šeimos narių)

en: Household-level refusal
lt: Šeimyninis atsisakymas (ne respondento)

en: ID
lt: iD

en: Import a sample file (in CSV form)
lt: Importuok imties failą (CVS formatu)

en: Import: Select columns to import
lt: Importavimas: Pasirinkite stulpelė importavimui

en: Import: Select file to upload
lt: Importavimas: pasirinkite bylą įkėlimui

en: Import: Validating and uploading
lt: Importavimas: Patvirtinimas ir Įkrovimas

en: Import?
lt: Importuoti?

en: Info
lt: Informacija

en: Information
lt: Informacija

en: Is the operator a normal interviewer?
lt: Ar operatorius yra normalus intervuotojas?

en: Is the operator a refusal converter?
lt: Ar operatorius yra atsisakymų perkalbėtojas?

en: Is the operator a supervisor?
lt: Ar operatorius yra supervizorius?

en: Kill signal sent: Please wait... (Note: Process will be stalled until there is activity on the VoIP Server)
lt: Nutraukti signalo siuntimą: Prašome palaukti...(Pastaba: procesas bus uždelstas, kol bus veiksmo VoIP serveryje)

en: Kill the running process
lt: Nutraukti vykstantį procesą

en: Known respondent refusal
lt: Žinomas respondento atsisakymas

en: Last  name:
lt: Pavardė

en: Limesurvey links:
lt: Limesurvey nuorodos:

en: Link
lt: Nuoroda

en: MISSED
lt: Praleistas

en: Max call attempts (0 for unlimited)
lt: Maksimalus bandymų (skambinti) skaičius (nurodyti 0 kai neribotas)

en: Max call attempts:
lt: Maksimalus bandymų (skambinti) skaičius:

en: Max calls (0 for unlimited)
lt: Maksimalus skmbučių skaičius (nurodyti 0 kai neribotas)

en: Max calls:
lt: Maksimalus skambučių skaičius:

en: Message to leave on an answering machine:
lt: Žinutė skirta palikti autoatsakiklyje:

en: Min
lt: min

en: Modify call restriction times
lt: Keisti skambučių apribojimo laikus

en: Modify case outcome
lt: Modifikuoti atvejo rezultatus

en: Modify operator skills
lt: Keisti operatorių

en: Modify report
lt: Modifikuoti pranešimą

en: Modify responses for this case
lt: Modifikuoti atsakymus šiai bylai

en: Modify shift template
lt: Modifikuoti pamainos šabloną

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Monitor VoIP Process
lt: VoIP Proceso Stebįjimas

en: Name
lt: Vardas

en: Name for questionnaire:
lt: Klausimyno vardas

en: New: Create new questionnaire
lt: Naujas: sukurti naują klausimyną

en: No VoIP
lt: nėra VoIP

en: No answer
lt: Jokio signalo

en: No appointments for this case
lt: Jokių perskambinimų šitai bylai

en: No appointments in the future
lt: Nėra perskambinimų ateityje

en: No appointments made
lt: Neatlikta jokių perskambinimų

en: No call
lt: Nėra skambučio

en: No calls ever made
lt: Jokių skambučių nebuvo atlikta

en: No calls made
lt: Nebuvo skambinta

en: No calls made for this project
lt: Šiame projekte neatlikta jokių skambučių

en: No calls made for this shift
lt: Nebuvo atlikta jokių skambučių pamainoje

en: No case
lt: Nėra jokios bylos

en: No case available
lt: Nėra prieinamų atvejų

en: No cases yet assigned: Delete this sample record
lt: Kol kas nepriskirta jokių atvejų: Išstrinkite šį imties/atrankos įrašą

en: No eligible respondent
lt: Netinkamas respondentas

en: No future appointments scheduled
lt: Nesuplanuota perskambinti ateityje

en: No future shifts scheduled
lt: Nėra numatomų pamainų

en: No labels defined for this question
lt: Jokių stulpelių reikšmių nėra nustatyta šiam klausimui

en: No notes
lt: Jokių pastabų

en: No operator
lt: Nėra operatoriaus

en: No outcomes recorded for this questionnaire
lt: Nėra išsaugotų rezultatų šiam klausimynui

en: No outcomes recorded for this sample
lt: Jokių statusų nebuvo priskirta šiam sąrašui

en: No previous shift
lt: Nėra ankstenės pamainos

en: No records in this sample match this search criteria
lt: Nei vienas įrašas šioje imtyje/atrankoje neatitinka šių kriterijų

en: No shift
lt: Jokios pamainos

en: No shift reports: Add report
lt: Nėra pakitimų pranešimų: pridėti pranešimą

en: No shifts defined for this questionnaire
lt: Nėra pakitimų priskirtų šiam klausimynui

en: No shifts for this project
lt: Nėra priskirtų pamainų šiam projektui

en: Non contact
lt: Ne kontaktas

en: None
lt: Joks

en: Not Answered
lt: Neatsako

en: Not attempted or worked
lt: Neveikė

en: Not on a call
lt: laisvas

en: Not on a call, so not beginning a recording
lt: Nepasirengęs (-usi), nepradėti įrašinėti

en: Not yet called
lt: Dar neskambinta

en: Note
lt: Pastaba

en: Notes
lt: Pastabos

en: Now modify case outcome
lt: Dabar pakeiskite atvejo rezultatą

en: Number
lt: Skaičius

en: Number called
lt: Skambintas numeris

en: Number of answering machine messages to leave per case (0 for never)
lt: Vienam atvejui skirtų autoatsakiklio žinučių skaičius (nurodyti 0 kai nei vieno)

en: Number to call:
lt: Skambinti šiuo numeriu

en: Operator
lt: Operatorius

en: Operator Name
lt: Operatoriaus vardas

en: Operator Performance
lt: Operatoriaus darbų atlikimas

en: Operator performance
lt: Operatoriaus efektingumas

en: Operator who called
lt: Skambinęs operatorius

en: Other, Referred to Supervisor (Eligible)
lt: Kita, Nukreiptas pas vadovą (Tinkamas)

en: Other, Referred to Supervisor (Unknown eligibility)
lt: Kita, Nukreiptas pas vadovą (Nežinomas tinkamumas)

en: Out of sample
lt: Nėra sąraše

en: Outcome
lt: Rezultatas

en: Outcome of last process run (if any)
lt: Praėjusio proceso rezultatai (jei tokių yra)

en: Outcomes
lt: Rezultatai

en: Overall
lt: Bendras

en: Performance
lt: Aktyvumas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Physically or mentally unable/incompetent
lt: Fiziškai ar protiškai neįgalus

en: Please go back in your browser and fix the problem
lt: Grįžkite į savo naršyklę ir pašalinkite problemą

en: Please select a questionnaire
lt: Prašau pasirinkite klausimyną

en: Please select a shift
lt: Prašau pasirinkti pamainą

en: Possible uses:
lt: Galimas panaudojimas:

en: Pre defined values for this question:
lt: Šio klausimo išakstinio užpildymo reikšmės

en: Pre fill questionnaire: Set values for questionnaire to prefill
lt: Iš anksto pildyti klausimyną: nustatyti reikšmes ar dydžius klausimyno išankstiniam pildymui

en: Press the call button to dial the number for this appointment:
lt: Tam, kad skambinti šiam numatytąjam perskambinimui, spauskite mygtuką Skambinti

en: Project
lt: Projektas

en: Questionnaire
lt: Klausimynas

en: Questionnaire Outcomes
lt: Klausimyno rezultatai

en: Questionnaire creation and management
lt: Klausimyno sukurimas ir valdymas

en: Questionnaire for testing only?
lt: Klausimynas tik testavimui?

en: Questionnaire outcomes
lt: Klausimyno rezultatai

en: Questionnaire progress
lt: Klausimyno progresas

en: Quota management
lt: Kvotų valdymas

en: Quota not yet reached
lt: Kvota dar nepasiekta

en: Quota reached
lt: Kvota pasiekta

en: Randomly selected
lt: Atsitiktinai parinktas

en: Rate
lt: Dažnis

en: Reasons:
lt: Priežastys:

en: Record
lt: Įrašyti

en: Refusal Outcomes (respondent refused)
lt: Atsisakymo statusas (respondento atsisakymas)

en: Refusal Rate 1
lt: Atsisakymų dažnumas

en: Remain in sample
lt: Pasilieka pavyzdyje

en: Report
lt: Ataskaita

en: Reports for this shift
lt: Šios pamainos ataskaitos

en: Requesting
lt: Skambina

en: Requesting call
lt: Pageidaujamas skmbutis

en: Requires coding
lt: Reikia kodavimo

en: Respondent
lt: Respondentas

en: Respondent Dead
lt: Respondentas miręs

en: Respondent Name
lt: Respondento Vardas

en: Respondent Selection - Answering machine
lt: Respondentų Atranka - Autoatsakiklis

en: Respondent Selection - Business answers
lt: Respondentų Atranka - Verslo atsakymai

en: Respondent Selection - Call back
lt: Respondento pasirinkimas - Perskambinti vėliau

en: Respondent Selection - Introduction
lt: Respondento pasirinkimas - Prisistatymas

en: Respondent Selection - Project Introduction
lt: Respondentų pasirinkimas - Projekto įžanga

en: Respondent Selector
lt: Respondentų Atrinkėjas

en: Respondent language problem
lt: Kalbos problemos su respondentu

en: Respondent selection callback (already started questionnaire):
lt: Respondentų atrankos perskambinimas (jau pradėtas klausimynas)

en: Respondent selection introduction:
lt: Įvadas į respondentų atranką

en: Respondent selection project introduction:
lt: Įvadas į respondentų atrankos projektą

en: Respondent:
lt: Respondentas:

en: Response Rate 1
lt: Atsakymų dažnumas

en: Restrict appointments to shifts?
lt: Apriboti perskambinimų pakeitimų galimybę?

en: Restrict work to shifts?
lt: Apriboti galimybe darbo pakeitimams?

en: Ringing
lt: Skambina

en: Running process:
lt: Vykstantis procesas:

en: Sample
lt: Imtis

en: Sample id
lt: Imties/atrankos ID

en: Sample status
lt: Pavyzdžio statusas

en: Samples selected for this questionnaire
lt: Pasirinktos atrankos/imtys šiam klausimynui

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save changes to restriction times
lt: Išsaugoti laiko apribojimo pakeitimus

en: Save changes to shifts
lt: Išsaugoti pakeitimus pamainoms

en: Search for:
lt: Ieškoti:

en: Search sample
lt: Ieškoti imties

en: Search the sample
lt: Ieškoti pavyzdžio

en: Search within this sample
lt: Paieška šioje imtyje/atrankoje

en: Secs
lt: sek.

en: Select a question for the quota
lt: Pasirinkite klausimą šiai kvotai

en: Select a question to pre fill
lt: Pasirinkite klausimą išankstiniam pildymui (pre fill)

en: Select a questionnaire from the list below
lt: Pasirinkite klausimyną iš žemiau nurodyto sąrašo

en: Select a respondent
lt: Pasirinkti respondentą

en: Select a sample from the list below
lt: Pasirinkite imtį/atranką iš žemiau esančio sąrašo

en: Select case
lt: Pasirinkite atvejį

en: Select case from list of cases referred to the supervisor:
lt: Pasirinkite atvejį iš sąrašo skirto supervizoriaus atvejams

en: Select creation type:
lt: Pasirinkite sudarymo tipą:

en: Select from sample randomly? (otherwise sequentially)
lt: Pasirinkti iš atrankos atsitiktinai? (kitu atveju nuosekliai)

en: Select phone number to dial:
lt: Pasirinkite numerį kuriuo skambinti

en: Select phone number:
lt: Pasirinkite telefono numerį:

en: Select sample:
lt: Pasirinkti atranką/imtį

en: Sequentially selected
lt: Nuosekliai parinktas

en: Set a case outcome
lt: Nustaykite atvejo rezultatą

en: Set an outcome for this call
lt: Nustatykite šio skambučio rezultatą

en: Set call restriction times
lt: Nustatyti skmbučių apribojimo skaičių

en: Set default shift times
lt: Nustatyti numatytujų pakitimų skaičių

en: Set default timezone list
lt: Nustayti numatytąją laiko juostą

en: Set outcome
lt: Nustatykite rezultatą

en: Set values in questionnaire to pre fill
lt: Nurodykite reikšmes klausimyne,  automatiniam išankstiniam pildymui (pre fill)

en: Shift
lt: Pamaina

en: Shift List
lt: Pamainų sąrašas

en: Shift end
lt: Pamaina baigiasi

en: Shift from:
lt: Pamaina nuo:

en: Shift management (add/remove)
lt: pakitimų valdymas (pridėti/pašalinti)

en: Shift report
lt: Pamainos ataskaita

en: Shift reports
lt: Pakitimų pranešimai

en: Shift start
lt: Pamaina prasideda

en: Shifts
lt: Pamaina

en: Show details
lt: Rodyti detales

en: Soft Refusal, Other
lt: Atsisakymas dalyvauti, Kita

en: Soft Refusal, Respondent
lt: Atsisakymas dalyvauti, Respondentas

en: Sorry to bother you, I have called the wrong number
lt: Atleiskit, kad trukdau, surinkau ne tą numerį

en: Start
lt: Pradėti

en: Start REC
lt: Įrašyti

en: Start Time
lt: Pradžia

en: Start and monitor VoIP
lt: Paleisti ir stebėti VoIP

en: Start search
lt: Pradėti paiešką

en: Status
lt: Statusas

en: Stop REC
lt: Sustabdyti įrašymą

en: Stop calling
lt: Stabdyti skambinimą

en: Stop calling this sample when:
lt: Sustoti skambinti šiam sąrašui kai:

en: Stop the manual recording now...
lt: Dabar sustabdyti rankinį įrašą...

en: Stopping recording...
lt: Stabdo įrašą

en: Submit changes
lt: Patvirtinti pakeitimus

en: Successfully imported file
lt: Sėkmingai importuotos bylos

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Supervisor
lt: Supervizorius

en: Supervisor Outcomes (referred to supervisor)
lt: Vadovo statusas ( nukreiptas pas vadovą)

en: Supervisor functions
lt: Supervizoriaus funkcijos

en: Surname
lt: Pavardė

en: System settings
lt: Sistemos nustatymai

en: Technical phone problems
lt: Techninės telefono problemos

en: Temporary Outcomes (normal cases)
lt: Laikinas užbaigimo statusas (normali byla)

en: The appointment has been deleted. Now you must modify the case outcome
lt: Perskambinimas buvo ištrintas. Dabar Jūs privalote modifikuoti atvejo rezultatus

en: The code value to compare
lt: Atsakymų reikšmės  su kuriom sulyginti

en: The last call completed this call attempt
lt: Paskutinis skambutis užbaigtas, šiuo bandymu

en: The number of completions to stop calling at
lt: Reikiamų užpildymų skaičius

en: The type of comparison
lt: Palyginimo tipas

en: The value to pre fill
lt: Reikšmė išankstiniam pildymui

en: There are
lt: Yra

en: There are no questionnaires assigned to you
lt: Nėra Jums priskirtų klausimynų

en: There is no case currently available
lt: Šiuo metu nėra prieinamų atvejų

en: This is how the story goes.
lt: Štai taip vyksta pasakojimas.

en: This project
lt: Šis projektas

en: This report does not exist in the database
lt: Šios ataskaitos nėra duombazėje

en: This shift
lt: Pamaina

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time Zone:
lt: Laiko zona

en: Time end
lt: Pabaigta

en: Timezone:
lt: Laiko juosta:

en: To be coded
lt: Bus koduojama

en: Tokens table exists for Limesurvey questionnaire:
lt: Tokenų lentelė skirta Limesurvey klausimynui:

en: Top CPH
lt: CPH topas

en: Top CPH for this shift
lt: CPH topas šioje pamainoje

en: Total completions
lt: Visos užpildytos apklausos

en: Total time
lt: Bendras laikas

en: Try calling the supervisor
lt: Bandykite skambinti supervizoriui

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Type
lt: Tipas

en: Unspecified Appointment - Other
lt: Užtikrintas perskambinimas - Kita

en: Unspecified Appointment - Respondent
lt: Neapibrėžtas perskambinimas - Respondentas

en: Use shift?
lt: naudoti pamainą?

en: Use this form to enter the username of a user based on your directory security system. For example, if you have secured the base directory of queXS using Apache file based security, enter the usernames of the users here.
lt: Naudokite šią formą įvesdami vartotojo vardą, atsižvelgiant į direktorijos saugumo sistemą. Pvz.: jei jūs esate apsaugoję pagrindinę queXS direktoriją naudodami Apche failą, įrašykite naudotojų vardus čia.

en: Value
lt: Reikšmė

en: Var
lt: Atributas

en: View operator performance
lt: Rodyti operatoriaus darbą

en: View shift reports
lt: Rodyti pakitimų pranešimus

en: VoIP Off
lt: VoIP išjungtas

en: VoIP On
lt: VoIP įjungtas

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Work has ended. That is it
lt: Darbas baigtas. Štai ir viskas

en: Work history
lt: Darbo istorija

en: Yes - Continue
lt: Taip - Tęsti

en: Yes - Continue where we left off
lt: Taip - Tęsti kur nuo ten užbaigėte

en: You are not a valid client
lt: Jūs nesate galiojantis klientas

en: You are:
lt: Jūs esate:

en: You have not been assigned a case therefore cannot create an appointment
lt: Jūs nepasirinkote atvejo, todėl negalite paskirti perskambinimo

en: You must select one and one only Primary Phone number
lt: Jūs privalote pasirinkti vienintelį PAGRINDINĮ telefono numerį

en: Your VoIP extension is not enabled. Please close this window and enable VoIP by clicking once on the red button that says 'VoIP Off'
lt: Jūsų VoIP išplėtinys nėra aktyvuotas. Prašome uždaryti langą ir dukart spustelėjus raudoną mygtuką "VoIP Off" aktyvuoti VoIP.

en: Your database does not have timezones installed, please see here for details
lt: Jūsų duombazėje nėra įdiegtų laiko juostų, prašome detalių ieškoti čia

en: afternoon
lt: po pietų

en: completions
lt: užpildymas

en: evening
lt: vakaras

en: for
lt: tam

en: from questionnaire:
lt: iš klausimyno:

en: morning
lt: rytas

en: on
lt: įjungti

en: till
lt: iki

en: tool
lt: įrankis

en: tool.
lt: įrankis

en: {Respondent:firstName} First name of the respondent
lt: {Respondent:firstName} Respondento vardas

en: {Respondent:lastName} Last name of the respondent
lt: {Respondent:lastName} Respondento pavardė

en: {Sample:var} A record from the sample where the column name is 'var'
lt: {Sample:var} Įrašas iš pavyzdžio lentelės, kur stulpelis vadinasi 'var'
